Sayfa 281/932 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Pandacı abim, Yıllar önce bana bir kağıt demişti. Hiç takibimde olmayan Orge hissesi idi. Hisse o zamanlar Borsaya yeni girmişti sanırım. Aklıma yattı ve sayesinde bu hisse ile tanışmıştım. Sağolsun, Gerisini biliyor zaten.
    Böyle kağıtları bulmak bu saatten sonra zor gerçekten.
    "Zoru hemen başarırız, imkansız ise zaman alır." diye bir söz var abi, umutsuz olmamak lazım...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Kıytırık senetler bundan sonra ilgi alanımızda o zaman...
    Vallahi Tolga bey bu kıytırık dediğim hisseler bilançoları basit yöntemle inceleyip bulduğum hisseler olup; yatırım yaptığım dönemlerde hatrı sayılır paralar kazandırmıştır...istisnasız 1.5 yılda 11 kat sermayem oldu...bu dönemde sırasıyla Frigo....luksk...selgd...megap & beyaz...en son egser... Bunlardan Frigo 2 kat ...luksk 2 kat...selgd 3 kat...megap ve beyaz aynı anda 3 kat... Ve en son egser yüzde elli karla satılmıştır...şu anda ise portfoyumde sadece ilk aşkım var...🙂

Pandacı abim, Yıllar önce bana bir kağıt demişti. Hiç takibimde olmayan Orge hissesi idi. Hisse o zamanlar Borsaya yeni girmişti sanırım. Aklıma yattı ve sayesinde bu hisse ile tanışmıştım. Sağolsun, Gerisini biliyor zaten.
    faydam olduysa ne mutlu... yaptığımız herşey Allah rızası içindir...ama ilk tanışmamız Denizli andaki birlikteliğimizdi...ne günlerdi izcan kardeşim...7 liraya insanlara onerdigimiz için..bize hisse pazarlamacisi demişlerdi...sonra 25 liraya gitmişti...hey gidi günler...

Dogocu....Dexter...gxsmoduj...siz...ben...birlikte ne günlerdi...hele sizin Denizli cam için hazırladığınız skeç türü yazılarınız harikaydı...benim diyen senaristler yazamazdi...hem nüktedan...hem bilgilendirici yazilardi...elinize sağlık bir kez daha...

İlk günden çenem çok açıldı...ben bitiriyorum... söz dostlarımda...

6. Herkese iyi akşamlar, pandacijyl abimin asistanı🤭 olarak hem selam vermek hemde topikteki başarınızı kutlamak isterim... İzci abi senin namını çok duydum. Emeğinize sağlık, Çikolatalı yaş pastalar daim olsun inşallah😅

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar, pandacijyl abimin asistanı�� olarak hem selam vermek hemde topikteki başarınızı kutlamak isterim... İzci abi senin namını çok duydum. Emeğinize sağlık, Çikolatalı yaş pastalar daim olsun inşallah��
    Hoş geldiniz. Size bir Yüzbaşı Rütbesi (üç yıldız) yakışır...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Hoş geldiniz. Size bir Yüzbaşı Rütbesi (üç yıldız) yakışır...
    Saygı kardeşim nicki gibi çok saygılı, çok değerli ve bana göre en yüksek rütbeyi hak ediyor...tanıyınca bana hak vereceksiniz...

Sayfa 281/932 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •