Sayfa 281/606 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Bunlardan anlamayan için bir iki kelam yazarmısınız

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Bunlardan anlamayan için bir iki kelam yazarmısınız
    Bir arkadaş 3 aylık takasları istemiş forumda onun için paylaştım. Birinci resim piyasada hangi kurumda ne kadar mal var, 2. resim alanlar, 3. resim satanlar kısaca.

3. selamlar herkese bol kazançlar. Nickname den de anlayacağınız üzere borsa tecrübem çok yok. ilk sorum açığa satış dediğiniz husu nasıl anladız. bu işi kimin yaptığı ile ilgili tahmininiz nedir. spek mi? tekrar yukarı dönme ihtimali gözükyor mu? tşk. ederim

4.  Alıntı Originally Posted by Auris Yazıyı Oku
    Bir arkadaş 3 aylık takasları istemiş forumda onun için paylaştım. Birinci resim piyasada hangi kurumda ne kadar mal var, 2. resim alanlar, 3. resim satanlar kısaca.
    dostum eline emegine sağlık .rabbim bol kazanç versin inş buda temennim .çok teşekkür ederim ...bu paylaşımından dolayı .saygılar sunuyorum.ALLAHA emanet ol.....

5.  Alıntı Originally Posted by Ç_A_Y_L_A_K Yazıyı Oku
    selamlar herkese bol kazançlar. Nickname den de anlayacağınız üzere borsa tecrübem çok yok. ilk sorum açığa satış dediğiniz husu nasıl anladız. bu işi kimin yaptığı ile ilgili tahmininiz nedir. spek mi? tekrar yukarı dönme ihtimali gözükyor mu? tşk. ederim
    http://www.borsaistanbul.com/veriler...azinda-veriler
    bu adresten takip edebilirsiniz.ancak acemiyseniz özellikle bu tip sıg hisselerde açığa satış türü seylerle ilgilenmenizin faydası olacağını düşünmüyorum.
    başka bir kurumdan virman yapılabilir.bilemiyeceğimiz bir çok değişken var.

yatırım tavsiyesi değildir

6. spek veya herkimsen getir aşağıya kumbara damlaya damlaya dolar. sorun yok biz burdayız bizde 1 varsa sende yüz misli var sen düşün...

7.  Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    spek veya herkimsen getir aşağıya kumbara damlaya damlaya dolar. sorun yok biz burdayız bizde 1 varsa sende yüz misli var sen düşün...
    evel allah dostum ...kendi düşünsün. hodri meydan.............

8. üstadlar açığa satış niçin yapılır ..gö .... güvenen yapar değil mi.şeyine güven meselesi. burdada tahta sahibinden başkası ......gö...güvenemez.açığa satış her tahtada olur.virman la işi çözerler.

Sayfa 281/606 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •