Sayfa 281/645 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Ona oz sermaye karliligi deniyor. Is Bankasinin da tarihsel olarak oteki ozel bankalarin altinda zaten %10-15. 22'de Akbank %37 iken Is Bankasi %34. 10 senedir bankalar bu grafigi cizerken de altindaydi, yatirimci da geliyordu, ozel bankalarla paralel gidiyordu.

Hisse alip da gitmeyince bankaya her turlu karalamayi yapmak hakkin dogmuyor ki. Dun Is Yatirim satiyor. Bugun banka isini bilmiyor. E. Bankalarimizin 1-2 F/K ile islem gormesinin tek ve tek bir sebebi var.

Su anda bile Akbank'in fiyatina gore olmasi gereken fiyat 13.5 lira Is Bankasinin.

2. Müşteri ilişkileri birimini aradım. Neden geri alım yapılmıyor diye. Gerçekten çok kibar çalışanlar. Hakan Bey ve ekibine kesinlikle ileteceğiz dediler. Hadi hayırlısı.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    Müşteri ilişkileri birimini aradım. Neden geri alım yapılmıyor diye. Gerçekten çok kibar çalışanlar. Hakan Bey ve ekibine kesinlikle ileteceğiz dediler. Hadi hayırlısı.
    İş Bankası çalışanlarının kibarlığı, canayakınlığı ve müşteri ile gerçekten ilgilenmeleri beni o bankaya bağlayan en önemli sebeplerdir.
    Toz kondurmam İş Bankası çalışanlarına.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Malının fiyatını düşük tutmakta ısrar edenlere Allah yardım etsin. Çünkü işleri çok zor olacak.

Ben patron olucam cillop gibi şirketim olacak neymiş baskı kurup hissselerimi toplucam diye 3-5 çakal ile muhatap olucam. Allah akıl fikir versin.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bunu burada insanlara istemeden de olsa rahatsızlık verdiğim için yazıyorum. Özellikle viop short hisse viop short olanlar.

Ekrana bir haber düşer Allah muhafaza değil short altınızdaki halıyı çekiverirler. Bu ara çevremde bu sevda da çok insan var.

Herkese iyi haftasonları dilerim.
    Bu da geçen Cuma akşamı yazdığım yazı. Gelinen noktada bilgi ise bilgi.

Bundan sonra bu topicte gerekli şartlar oluşana kadar yazı yazarsam cümle alem öpsün beni. Hala beklerler ARSAN topiğinde yazacam diye 10 küsür yıl oldu. Bu topiğe girdiğimde istemeden de olsa bazı yazıları görüp susmak bana yakışmaz. En iyisi topiğe hiç girmemek. Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Akbank ile isbankasini karşılaştırmak pek sağlıklı olmaz.
    Egerki enflasyon muhasebesi olsa bu durumda en avantajlı iş bankasidir.
    Şişecam etmiyor bunu izah edecek ve anlayan varsa o zaman Akbank ile kıyaslayın.
    Yy.tv.degikdir.
    Sagliklar

6. İşc ( amiral im) show başlıyor...!
    hakuna matara....memento mori.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ona oz sermaye karliligi deniyor. Is Bankasinin da tarihsel olarak oteki ozel bankalarin altinda zaten %10-15. 22'de Akbank %37 iken Is Bankasi %34. 10 senedir bankalar bu grafigi cizerken de altindaydi, yatirimci da geliyordu, ozel bankalarla paralel gidiyordu.

Hisse alip da gitmeyince bankaya her turlu karalamayi yapmak hakkin dogmuyor ki. Dun Is Yatirim satiyor. Bugun banka isini bilmiyor. E. Bankalarimizin 1-2 F/K ile islem gormesinin tek ve tek bir sebebi var.

Su anda bile Akbank'in fiyatina gore olmasi gereken fiyat 13.5 lira Is Bankasinin.

karlılıkta işbankasının düşük kalmasının tek ve yegane sebebi yönetimin CHP İDELOJİSİNE SAHİP KİŞİLER olmasından kaynaklanıyor.CHP ye yakın şirket ve kişilere ucuz fiyattan kredi sağlaması sebebiyle bankanın kar marjı düşüyor. oysa türkiyenin en büyük bankasıdır. lanet olası siyaset ekonomiye veya bankalara bulaştı mı zarar gören banka ve hissedarları olmaktadır.CHP nin banka yönetiminden uzak tutulması işbankası için hayati önem taşıyor. ben araştırdım banka karının akbanktan ve garantiden düşük gelmesinin tek yegane sebebi CHP nin siyaset olarak bankaya bulaşmasıdır ve kredilerde yanlı,siyasi tutum izlemesidir.

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    karlılıkta işbankasının düşük kalmasının tek ve yegane sebebi yönetimin CHP İDELOJİSİNE SAHİP KİŞİLER olmasından kaynaklanıyor.CHP ye yakın şirket ve kişilere ucuz fiyattan kredi sağlaması sebebiyle bankanın kar marjı düşüyor. oysa türkiyenin en büyük bankasıdır. lanet olası siyaset ekonomiye veya bankalara bulaştı mı zarar gören banka ve hissedarları olmaktadır.CHP nin banka yönetiminden uzak tutulması işbankası için hayati önem taşıyor. ben araştırdım banka karının akbanktan ve garantiden düşük gelmesinin tek yegane sebebi CHP nin siyaset olarak bankaya bulaşmasıdır ve kredilerde yanlı,siyasi tutum izlemesidir.
    Eleştrdiğin siyasete kendin bulaşmışsın ne yazı ki,AKP nin yönettirdiği kamu bankalarınıda yazsana mesela ziraat bankası köylüye çiftçiyemi kredi veriyor yoksa gazete sahiplerinemi,ve AKP tafından yönetilen üç kamu bankasından iş bankası tek başına daha karlı bizde yani bu millette objektiflik olmayınca maalesef gerçekler asla ortaya çıkamıyor oysa sende bende biliyoruz gerçek durumu bununla sakınCHP liyim diye düşünme zamk Kemalin bir nolu muhalifiyim ancak gerçekci ol canımı ye sen belkide bilmiyorsun birde ziraat vakıf ve halkbankın 2002 deki karlarına bak birde şimdikine

Sayfa 281/645 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •