Sayfa 281/323 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Aynen öyle.

Bakalım var bir hayalimiz. Bölünmüş halinin yıllık 1 TL temettü verdiği günleri de görürüz inşallah.
    Amin diyelim
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. AKGRT ve kardeşi AGESA 'yı pek bir severim. Epeydir de taşırım.
    Bu aralar yatırımlara ek yapmayı planlıyorum, ancak takip ettiğim bir kaç teknik analizi siz yatırımcı arkadaşlarımla paylaşmak isterim.

AKGRT 700 günlük ağırlık ortalama kullanıyorum. rakam 6,50 civarlarından geçiyor, normalde bu civarlar destekti. Ancak şuan için tutunamadı. altında seyir etmeye devam ediyor 1 haftadır. O yüzden burada alım yapmayı sanırım pas geceğim, veya 6,50 üstünde tutunmasını seyir edeceğim, yukarıdan alım yapacağım.
    Haftalıkta ise dibin dibi diye nitelendirdiğim Haftalık grafik 400 AOF aldığım grafiğim var, oda 3.8 'lerden geçiyor.

Beni alım yapmaya negatif yönde iten de haftalık teknik verisi.

öte yandan şirketin diğer yıllara göre Reasürans Paylarında çok ciddi düşüş gördüm, faaliyet raporunda. Belki de yanlış gördüm bilemeyeceğim. Baskının sebebi de bu olabilir.

AGESA temel/teknik analizim.

AGESA da günlük grafikte 300 günlük ortalamaları takip ediyorum. ortalamalar 20 lira fiyatı üzerinden geçiyor, fakat buda 1 haftadır bir türlü atamadı üstüne, normalde alım yerimdi fakat AGESA 'da yatırımlarıma ek yapma işlemini ertelemek durumundayım.

bir diğer ağırlık ortalama fiyatım ise, 16,20 lerden geçiyor. Bu rakamdan yatırımlarıma ek yapmayı planlıyorum. onun dışında 20 üstünde tekrar alım yapabilirim.

eğer 2 hissede, şirket yatırımcılarına değer veriyorsa, temettü vermese de sembolik olarak bedelsiz vermelerini beklerim. Keza şirket bedelsiz verecekse hep yılın son aylarında yani yaz ayından sonra veriyor, geçmiş istatistik böyle.
    temelinde ise Reasürans Payları bu şirkette de epey bir düşmüş gözüküyor.
    görebildiğim kadar 2 hisseninde karın ağrısı reasürans kaynaklı.

Herkese selamlar.
    İyi kazançlar dilerim.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

32 cent kesinde, magmaya yol alır mı bilemedim...

Ak sigortayı geçtim borsamız çöp olma yolunda emin adımlarla gidiyor...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Bir yıl önceki dolar bazlı rakama gelmesi için yine dolar bazlı 4 kat artmalı. 1 yılda gelinen noktaya bak...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    AKGRT ve kardeşi AGESA 'yı pek bir severim. Epeydir de taşırım.
    Bu aralar yatırımlara ek yapmayı planlıyorum, ancak takip ettiğim bir kaç teknik analizi siz yatırımcı arkadaşlarımla paylaşmak isterim.

AKGRT 700 günlük ağırlık ortalama kullanıyorum. rakam 6,50 civarlarından geçiyor, normalde bu civarlar destekti. Ancak şuan için tutunamadı. altında seyir etmeye devam ediyor 1 haftadır. O yüzden burada alım yapmayı sanırım pas geceğim, veya 6,50 üstünde tutunmasını seyir edeceğim, yukarıdan alım yapacağım.
    Haftalıkta ise dibin dibi diye nitelendirdiğim Haftalık grafik 400 AOF aldığım grafiğim var, oda 3.8 'lerden geçiyor.

Beni alım yapmaya negatif yönde iten de haftalık teknik verisi.

öte yandan şirketin diğer yıllara göre Reasürans Paylarında çok ciddi düşüş gördüm, faaliyet raporunda. Belki de yanlış gördüm bilemeyeceğim. Baskının sebebi de bu olabilir.

AGESA temel/teknik analizim.

AGESA da günlük grafikte 300 günlük ortalamaları takip ediyorum. ortalamalar 20 lira fiyatı üzerinden geçiyor, fakat buda 1 haftadır bir türlü atamadı üstüne, normalde alım yerimdi fakat AGESA 'da yatırımlarıma ek yapma işlemini ertelemek durumundayım.

bir diğer ağırlık ortalama fiyatım ise, 16,20 lerden geçiyor. Bu rakamdan yatırımlarıma ek yapmayı planlıyorum. onun dışında 20 üstünde tekrar alım yapabilirim.

eğer 2 hissede, şirket yatırımcılarına değer veriyorsa, temettü vermese de sembolik olarak bedelsiz vermelerini beklerim. Keza şirket bedelsiz verecekse hep yılın son aylarında yani yaz ayından sonra veriyor, geçmiş istatistik böyle.
    temelinde ise Reasürans Payları bu şirkette de epey bir düşmüş gözüküyor.
    görebildiğim kadar 2 hisseninde karın ağrısı reasürans kaynaklı.

Herkese selamlar.
    İyi kazançlar dilerim.
    AKGRT zaten %100 bedelsiz verecek.

Temettü nedeniyle taşıyorsunuz sanırım AKGRT'yi ve AGESA'yı. AGESA çok pahalı geldi bana. ANSGR ve TURSG daha mantıklı değil mi sizce alternatif olarak?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Akgrt candır. Toplamaya devam. Malı ucuzdan alacaksın.

7. Bugün Şubat ayı prim üretimini açıklamaları gerekiyordu. Son 90 dakika...Az biraz yatırımcıya saygı.

Alıntı Originally Posted by Chemistry Yazıyı Oku
    Akgrt candır. Toplamaya devam. Malı ucuzdan alacaksın.
    ucuz ucuz diye topladık ama dibin de dibi var. Bunun nereye düşeceği belli değil ama belli ki KY'yi bezdirip elindeki malı almadan çıkarmayacaklar. SPK Bedelsizi onaylasa da önümüzü görsek artık.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 281/323 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •