Sayfa 282/648 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 5184 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    sağlık bakanı açıklama yaptı bilim kuruluna ilk yarı seyircisiz oynatılması için öneride bulunulmuş ... dikkat edin
    Bu acıklama borsada Fenerbahce gıbı bır klubu %001 oranında bıle etkılemez.Bakan desınkı sezon boyu maçlar seyırsız olacak bu acıklamanın ardından Fenerbahce kombıne satısı yapmaya baslıyoruz taraftarı goreve cagırıyoruz 1 haftada 40 bın kombıne satılır

https://www.youtube.com/watch?v=jtN0sw5D1JA
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Kapanış...
    Bu tahta yarın dırek tavan açar!!!!... Sonrasını bilemem...

Sen 19 tl den tahtaya gır bunların olacağını tahmin et ama neymiş lot arttıracakmış.. Peh Peh Peh..
    Elde kalan 2000 lotla devam..
    Darağacına kadar..

Daracağında bıle son sözüm feberbahçe....
    Tam dayaklıksın Kwon3 dostum.....Fener satıtıktan sonra neden GS ye geçmedin?
    FENER in riskinden korkan bugün Gsray a geçmeliydi.....Gsray ın aşağıda düşeceği noktalar çok aşağılarda değildi.....!!!!

Ben bedelsiz hareketine KENT ile başladım.Kent çok yükselince önce bfren e geçtim.Bfren de çıldırınca karton,eggüb gibi hisselere geçtim.Toplamda 29 işlem günüNÜ hergün karla kapatarak 8-9 yıl önceki 23 işlem gününü karla kapatma rekorumu kırdım.Üstelik son bedelsiz hareketimde çoğunluk günlerimde tavanlarla günü kapattım.....!!!

Şimdiki spor hisseleri hareketimde de Fener hisselerimi satıp GS ya geçiş yaptım.(Frigom ayrı bir hikayem.Onu karıştırmayın)
    Yani çok yükselmiş ATBAŞI hisseden yine atbaşı hissenin sektöründeki diğer hisselere geçiş yaptım.....Bugün Fener tavan ama Gsray dan da bir %9 üzeri kar etmiş oldum .

3. https://youtu.be/65xBpJ5PMXA

Tavukları pişirmişem Hacıyı da komşuya göndermişem......!!!!

Özledik ulan ŞAMPİYONLUĞUUUUUUU.......!!!!!

Ali Koç ne yap et,gerekirse hakemleri satın al FENER i şampiyon yap.....Bıktık be 7 senedir nedir buuuuuu.......!!!!

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    2001 yılında Fenerbahcenın gazıantepı 4-3 tendıgı maca gıden varmı aranızda.Eger varsa neden ilk yarı 3.0 maglup kapattımızı bılır.
    O macta dayak yemedım kendı taraftarımdan baska hıc bır maçta dayak yemem.
    İlk yarı bıttıgınde tadılat nedenıyle rakıp takıp soyunma odasına mıgros trubunun ordan giriş yaptı bende oradaydım.Trubun antepli futbolcuları alkıslamaya basladıgı zaman ulan serefsızler bılmem ne ettiğimini ikinci yarı macı 4-3 alırsanız gelırsınız seyımı alkışlarsınız dedim.Bunun uzerıne etrafımdakıler alkısı kestı kardesımde abı ne yapıyorsun dayak yıyecez dedi
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sonra tabi aziz gittide meseleyi halletti

BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.
    O maca giden bırı olarak durumu anlatayım.
    1-2 hafta once rahmetlı Trubun lıderı Sefa ya saldırı yapımış ve yaralanmıştı .Fakat klub bu konuda kendısıne yardım etmedı etmesı gerekırdı cunku Fenerbahce için mucadelesı dogrultusunda olay gerceklesmıştı.
    Ama sonrasında GFB bu konunun devamında yalnış yaptı yonetımı protesto etmek için Bir maçı secmışlerdı o macta işte antep macıydı.
    Mac basladıgında 15 dakıka boyunca sessızlıkle protesto alma kararı almışlardı fakat maraton ve numaralı buna ızın vermedı tezaurat yapmaya calısırken mıgros trubunu bunları ıslıkladı protesto bıtmış macta 0-1 yenık duruma dusmus bır takım ve stres altında olan futbolcular sahada olusurken mıgros destege basladı fakat bu esnada bu defa maraton ve numaralı mıgrosa tepkı vermeye baslamıstı hatta trubunler bırbırlerıne kufredıyordu.Sonunda maçın ılk yarısı 0-3 bitti.
    İkincı yarı baslamasına daha 5 dakıka vardı futbolcular sahaya cıktı koyun gıbı orta sahada rakıbı ve hakemlerı beklıyorlardı genelde herkez ikinci yarıya aynı anda cıkar.
    Bu esnada maraton trubun FENER buraya dıye tezaurata basladı ilk basta futbolcular bu duruma sessız kaldı cunku korktular kufur edecekler dıye sonra baktılar olmuyor gıttıler. destek sloganları ilk maratondan basladı sonra numaralı ve arkasından mıgros trubunu.
    İşte ikinci yarı boyle basladı.Rapaiçin attıgı 4. golu ıyı ızleyın golu atana kadar kac tekme yedı normalde o tekmelerle Rapaiç her zaman duserdı fızık gucu genelde zayıftır.Ama dusmedı ugultulara bakın işte o duserken trubundekı biz taraftarlar ona guc verdık a maç baska maç gs ile eskıden yaptıgımız 3 farklı 4 farklı maçları cevırdıgımız maç gıbı değildi.
    Bırde statta deprem sarsıntısı olcen cıhaz var o sıstem alarm verdı 3.3 siddetinde ama sadece deprem statta olmuştu işte oyle zıplıyor ve bagırıyorduk

5. Nerdesin BARBİİİİİİİ........?????

Yahu bende de 1 lot FENER hissesi kalmadı ama yazıyoruz burada....Bak FENERLEE de sattığı halde yazıyor......!!!!!

Kutlayalım FENER imizin kazandırdığı paraları......Ben GSray dan kazandığım paraları da FENER sayesinde kazandım diyorum.Çünkü FENER imiz olmasaydı CİMBOM da kalkmayacaktı......!!!!

111111111111

7.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    O maca giden bırı olarak durumu anlatayım.
    1-2 hafta once rahmetlı Trubun lıderı Sefa ya saldırı yapımış ve yaralanmıştı .Fakat klub bu konuda kendısıne yardım etmedı etmesı gerekırdı cunku Fenerbahce için mucadelesı dogrultusunda olay gerceklesmıştı.
    Ama sonrasında GFB bu konunun devamında yalnış yaptı yonetımı protesto etmek için Bir maçı secmışlerdı o macta işte antep macıydı.
    Mac basladıgında 15 dakıka boyunca sessızlıkle protesto alma kararı almışlardı fakat maraton ve numaralı buna ızın vermedı tezaurat yapmaya calısırken mıgros trubunu bunları ıslıkladı protesto bıtmış macta 0-1 yenık duruma dusmus bır takım ve stres altında olan futbolcular sahada olusurken mıgros destege basladı fakat bu esnada bu defa maraton ve numaralı mıgrosa tepkı vermeye baslamıstı hatta trubunler bırbırlerıne kufredıyordu.Sonunda maçın ılk yarısı 0-3 bitti.
    İkincı yarı baslamasına daha 5 dakıka vardı futbolcular sahaya cıktı koyun gıbı orta sahada rakıbı ve hakemlerı beklıyorlardı genelde herkez ikinci yarıya aynı anda cıkar.
    Bu esnada maraton trubun FENER buraya dıye tezaurata basladı ilk basta futbolcular bu duruma sessız kaldı cunku korktular kufur edecekler dıye sonra baktılar olmuyor gıttıler. destek sloganları ilk maratondan basladı sonra numaralı ve arkasından mıgros trubunu.
    İşte ikinci yarı boyle basladı.Rapaiçin attıgı 4. golu ıyı ızleyın golu atana kadar kac tekme yedı normalde o tekmelerle Rapaiç her zaman duserdı fızık gucu genelde zayıftır.Ama dusmedı ugultulara bakın işte o duserken trubundekı biz taraftarlar ona guc verdık a maç baska maç gs ile eskıden yaptıgımız 3 farklı 4 farklı maçları cevırdıgımız maç gıbı değildi.
    Bırde statta deprem sarsıntısı olcen cıhaz var o sıstem alarm verdı 3.3 siddetinde ama sadece deprem statta olmuştu işte oyle zıplıyor ve bagırıyorduk
    https://youtu.be/yrYbaElz-z0

O maçı Ankara da veteriner fakültesinde öğrenci iken KAHVEHANEden izlemiştim.....Kudurmuştuk......!!!!

Bu maşlar UNUTULMAAAAAAAAAAZZZZZZ..........O heyecanı hatırladıkça hala yaşıyorum.......!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Tam dayaklıksın Kwon3 dostum.....Fener satıtıktan sonra neden GS ye geçmedin?
    FENER in riskinden korkan bugün Gsray a geçmeliydi.....Gsray ın aşağıda düşeceği noktalar çok aşağılarda değildi.....!!!!

Ben bedelsiz hareketine KENT ile başladım.Kent çok yükselince önce bfren e geçtim.Bfren de çıldırınca karton,eggüb gibi hisselere geçtim.Toplamda 29 işlem günüNÜ hergün karla kapatarak 8-9 yıl önceki 23 işlem gününü karla kapatma rekorumu kırdım.Üstelik son bedelsiz hareketimde çoğunluk günlerimde tavanlarla günü kapattım.....!!!

Şimdiki spor hisseleri hareketimde de Fener hisselerimi satıp GS ya geçiş yaptım.(Frigom ayrı bir hikayem.Onu karıştırmayın)
    Yani çok yükselmiş ATBAŞI hisseden yine atbaşı hissenin sektöründeki diğer hisselere geçiş yaptım.....Bugün Fener tavan ama Gsray dan da bir %9 üzeri kar etmiş oldum .
    Reis onu bende düşündüm ama onların soluğu yetmez bu maratona...!!!

Hikaye fenerde.. Şuan benım nazarımda sadece 1 e 3 prımlı fener bu da pek birşey değil benım için..

Hadi bır ıkı tavan daha yapsınlar sonra patınaja başlarlar..!!

Sportif başarıda Bjk ve gs için pek mümkün gözükmüyor..!!
    Şöyle düşün nasıl geçen yıl ts,
    Fb, gs, Bjk sürükledıyse fenerde onları biraz sürükleyecek sonra başladığı yere dönüş..!!!
    Ben bu senetleri lıg sonuna kadar kanaryamda ışık gorduğum müddetçe tutarım..!!!

Ben bu senede girerken fb hısselerımın fiyatına bakmayacam demiştim ama hırsıma yenildim...

Kent bıstın en değerli şirketı olabiliyorsa fb neden olmasın..!!!

Hedef kentin pıyasa değerini geçmek..

Ali babayla herşey çok guzel olacak.. ..

Bır anda kendimi Tatar hissettim... ..

Tatarızm... Borsada yatırım anlayışını değiştiren fenomen !!!.. Bir yol yeniden doğuş hikayesi.. ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 282/648 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •