Sayfa 282/827 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6616 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Bana göre birşey çıkmıyacak genel kurul maddeleri belli zaten
    hocam haysiyetli bir yönetim olsa dediğine sonuna kadar katılırdım

ama hisse 3 liradayken 2.30 dan hisse sattım diyen omurgasız asalaklardan

bu saatten sonra şeffaf olmalarını beklememek lazım...

adamlar elindeki malı boşalttıktan 2 gün sonra kap a haber gönderiyor...

hiçkimse de hesap sormuyor malesef...
    Son düzenleme : matador35; 09-04-2018 saat: 23:46.

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun. Insan esine cocuklarina karsi mahcup olunca sabah aksam kendini suclamaktan yorulunca senin gibi sucu olmayanlari gunah kecisi ilan edebiliyor.kusura bakma .hakkini helal et. İnan artik mahcubiyetten çocuklarımın saçını oksayip sarilamiyorum bile onlara doya doya...
    Sn.kocamuglali ayni hisleri yasamis birisi olarak yazdiklariniz cok dokundu bana bende karsn da yakalanmistim bir hafta esimin cocugumun yuzune bakamadim ama sonra bi karar aldim uzun bi sure takip etmedim 2 3 ay sonra aldigim seviyelerin uzerini gordum satmadiginiz surece zararda degilsiniz surec biraz sikintili olsada bi sekilde zarariniz cikar onemli olan sagliginiz hayat bazen boyle aci dersler veriyor insana umarim kisa zamanda zarariniz cikar...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
    Arkadaşlar bu zarar işini fazla büyütmeyin
    buraya girerken karda zararda edebilirim düşüncesiyle girin
    birde asla eşinizden gizli işler çevirmeyin
    yani karda zararda ettiğinizi bilsin
    bakın 5,6 ay kadar önce ben ihlashol den 3 gunde 125 bın civarı zarar ettım
    sattım sevgili DOSTUM USKUPLU telefonda ne yaptın diye sorunca
    125 bn zararla çıktım dedim neyyy hanım seni eve soktumu dedi
    hoporlör açık hanım ne diyorsun dedim
    tek cevap KAR ederken iyiydiya onun için zararınızıda karınızıda eşinizden saklamayın
    küçük bir not burada eleştirilecek en son kişi matodor35 tir kalın sağlıcakla
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu zarar işini fazla büyütmeyin
    buraya girerken karda zararda edebilirim düşüncesiyle girin
    birde asla eşinizden gizli işler çevirmeyin
    yani karda zararda ettiğinizi bilsin
    bakın 5,6 ay kadar önce ben ihlashol den 3 gunde 125 bın civarı zarar ettım
    sattım sevgili DOSTUM USKUPLU telefonda ne yaptın diye sorunca
    125 bn zararla çıktım dedim neyyy hanım seni eve soktumu dedi
    hoporlör açık hanım ne diyorsun dedim
    tek cevap KAR ederken iyiydiya onun için zararınızıda karınızıda eşinizden saklamayın
    küçük bir not burada eleştirilecek en son kişi matodor35 tir kalın sağlıcakla
    O gün bende sana şaşırmıştım abi

Ama drdiklerinde haklısın

5. ben ne zararlar gördüm hatta ne karların üstüne satmadım ve üstüne kar gözüken rakamın iki katı zararla yüzleştim. nasipten ötesi yok arkadaşlar sıkmayın tatlı canınızı para bu gelirde giderde. ama bu demek değil ki omurgasız şeref yoksunu dolandırıcıları haklı buluyorum onların hesabı ayrı. yoksa alırken seans arasında haber yollayanlar metrodan alım gösterip götürüp virmanladıkları kimsenin doğru düzgün anlayamadığı başka kurumlardan satış yapıp 2 GÜN SONRA sattım diye haber yollayanların elbet Allaha verecek hesapları var! bunun ötesinde sakin olmakta fayda var eğer bu durum yani zararda olmak sizi çok rahatsız ediyorsa şöyle düşünün elinizdeki hisse en nihayetinde büyüme odaklı ve yatırımı yapacağı EKONOMİ BAKANLIĞINDAN ALDIĞI teşviklerle tescil edilmiş bir firma! ha fait denilen ********in hissesi gibi olsaydı bişey demezdim çünkü onların tek işi PLANLAMAKTAYIZ DÜŞÜNMEKTEYİZ ÖNGÖRMEKTEYİZ gibi hep muğlak ifadelerle yatırımcıyı dolandırmaktı ve nitekim öyle de yaptılar. ama tukaş için bence umutlar bitmiş değil! zaradaki arkadaşlar bi karar alın ve şunu yapın BEN UZUN VADE YATIRDIM BİRGÜN PARAMI FAZLASIYLA ALICAM deyip ekrandan uzaklaşın yoksa ekrana bakmak size hata yaptırabilir bu saatten sonra! ayrıca bunları size şuan elinde bulunan tüm hisselerde zararda olan biri olarak yazıyorum. yani eşekten düşmüş biri olarak!

6. ayrıca son birşey daha bugünkü düşüşe çok takılmayın zira hacimsiz düşürüyorlar sanki!

YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ayrıca son birşey daha bugünkü düşüşe çok takılmayın zira hacimsiz düşürüyorlar sanki!

YTD.
    iyi de sıkıntı tukaştan ziyade endekste. endeks şuan % 2.5 ekside bir çok kağıt kesiciye girdi. kaldıki tukaş primli de değil. kısaca bu düşüşün önünde hiç bir hisse duramaz, istisna hariç. ytd........

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    iyi de sıkıntı tukaştan ziyade endekste. endeks şuan % 2.5 ekside bir çok kağıt kesiciye girdi. kaldıki tukaş primli de değil. kısaca bu düşüşün önünde hiç bir hisse duramaz, istisna hariç. ytd........
    aslında aynı şeyleri söylüyoruz farkında mısınız

Sayfa 282/827 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •