Sayfa 282/797 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Arkadaşlar ben KLMSN dan geldim. Sabrın ne olduğunu oradan çok iyi bilirim. Rahat olun bence. Ben 6 ay sabrettim ve kazandım. Bu adamların işi bu. Bezdirmek ve kaçırmak. Kimse kimseye kolay kolay para vermez...

G8341 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sagitarius Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben KLMSN dan geldim. Sabrın ne olduğunu oradan çok iyi bilirim. Rahat olun bence. Ben 6 ay sabrettim ve kazandım. Bu adamların işi bu. Bezdirmek ve kaçırmak. Kimse kimseye kolay kolay para vermez...

bu mereret yıllardır böyle

3. Tekniği güzel bir kağıt. Bunlar hantaldır ama güzeldir. Hele şu kanal İstanbul hayata geçsin. O zaman bakın bu kağıda. Yatırım tavsiyesi değildir...

4. dünyadaki bütün kanalların bütün çimento tedarikcisi BUCIM olsa İ.T başında oldugu sürece alçak sürünmeye devam eder ne zamanki bu karseriliden kurtulursa hissede rahat eder onun için bu şirketin bu büyük ortaktan kurtulması lazım bunun içinde satış olması yoksa bu kan emici ky burada daha çok süründürecek ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Hiçbir şey yapamasalar tahtaya satıcı gelince o malı alıp ; sonra o malı tahta boşalınca aşağıya doğru kendilerine veriyorlar.

6. Tahtada müthiş bir alıcı baskısı var an itibarıyla
    ALICI TABANA KADAR TOTALDE 30820.................... SATICI TAVANA KADAR 28000 İŞLEM 0 )))))

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dikkat et sermayeyi kediye yüklemede...Bitcoin bugün değdiği nokta çok tehlikeli bir yer altı uçurum.10345.10 binlerde dip yaptı yaptı.

Kim ne derse desin viopta bitcoinde kumardır.Yalnız Vİop ta spotta mesela 5-10 trilyonluk bir portföy taşıyorsan herhangi bir durumda hemen satamayacağın için bunu viopta hedge ediyorsan bir tek bu durumu kurtarır.Zaten ortaya çıkma sebebi de budur.

Kedi ciğer durumu bile burada hikaye kaldı.
    trend durumu aşağı gösterdiği için çıktım ve viop da short yaptım biraz. 5300 lerden almaya başlarım shortları kapatınca..

8.  Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    trend durumu aşağı gösterdiği için çıktım ve viop da short yaptım biraz. 5300 lerden almaya başlarım shortları kapatınca..
    Bence sen sermayeyi kediye yüklemeye 1 adım kadar yakınsın.Sana tavsiyem gittiğin yol yol değil.Çok dikkatli ol.BUCİM den bu dediklerine geçiş Murat 124 ten F1 aracına geçmekten bile çılgınca.

Sayfa 282/797 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •