Sayfa 282/355 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Teşekkürler

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    size de tşekkürler hocam..

bir de günlükte aşağıdaki gibi bir ortalama mevcut.. bazen (diğer kriterlerde desteklediğine) bunun üzerinde güzel çıkışlar yakalanabiliniyor..

bol kazançlar..

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Ya niye düşünüyosunuz bu kadar çok malı olan düşünsün 10 TL Düşüş 20 milyon, 20 Tl düşüş 40 Milyon, 30 Tl Düşüş 60 Milyon Tl Eksi ye düşürür malum geri alım lot sayısı , ben o kadar mal geri alsam hemen çok çıkması nı istemem biraz zamana yayardım yoksa dikkat çekerdi , onun için tahta cı ne yaparsa dogru yapıyodur , ben yılbaşından beri tahtayı takip ediiyorum alıştım artık tahta haereketlerine , tahtadan kısa anlık para kazanma zor , beklersen benle kazanırsın diyor net , yatırım tavsiyesi deildir.
    Düşüncemizi yazdık ters anlamanın alemi yok sizle ilgili değil Sn By Tomi

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2022/10/25/OJdvx.png

DÜN YAPILAN HAREKET GÜZEL BİR YÜKSELİŞ ONAYI OLDU. BU GÜN İÇİN 104,40 ALTI KAPANIŞ OLMAMALI.
    Önde dursun düşünceniz.

Alıntı Originally Posted by iceman Yazıyı Oku
    Hiç bir şey anlamadım yorumunuzdan,öyle olursa böyle,şöyle olursa öyle gibi mi...
    Tercüme eden olursa sevinirim....
    Bu ne yaw olmayan aklım karıştı,şaka gibi
    Geçen ayda tavan olduğunda Naten son 20 dakikada tavan olmuştu seans bitmesine 20 dakika kala.

5. adamlar 5 dk tavana kadar çizdiler..

Keyif almak lazım yazılacak bir şey yok.

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Düşüncemizi yazdık ters anlamanın alemi yok sizle ilgili değil Sn By Tomi
    Sayin Anadolu Alp ve Ice Man ben genel olarak tahta uzerine konusdum , alinma yok , genel olarak tahta da satici yok 3 5 dk da tavana atabilirsin ayni cuma ayni bugun gibi , cuma tavanda Bank of a mal verdi iseler iki gun icinde malum kurum satis yapmak zorunda saklamasi olmadigi icin dun ve bugun onu bekliyolar diye dusundum bugun aksama dogru hareketlenebilir , cunku gun boyu tahtaci bile bunaldi ayni kademeler ver al ver al sonra birden tavana surdü bunun smart ve gesan la alakasi varmidir bilmem cunku bu tahta pek iplemezdi kendi basina takilir anlamadim neyse hayirlisi olsun siyelim guzel bir aksam oldu , biz de patrondan sirketten haberler gelseydi uzayda solugu alirdik ama yapacak bir sey yok , her kes kismetini yermis , tahtaya guvenimiz var , yatirim tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Sayin Anadolu Alp ve Ice Man ben genel olarak tahta uzerine konusdum , alinma yok , genel olarak tahta da satici yok 3 5 dk da tavana atabilirsin ayni cuma ayni bugun gibi , cuma tavanda Bank of a mal verdi iseler iki gun icinde malum kurum satis yapmak zorunda saklamasi olmadigi icin dun ve bugun onu bekliyolar diye dusundum bugun aksama dogru hareketlenebilir , cunku gun boyu tahtaci bile bunaldi ayni kademeler ver al ver al sonra birden tavana surdü bunun smart ve gesan la alakasi varmidir bilmem cunku bu tahta pek iplemezdi kendi basina takilir anlamadim neyse hayirlisi olsun siyelim guzel bir aksam oldu , biz de patrondan sirketten haberler gelseydi uzayda solugu alirdik ama yapacak bir sey yok , her kes kismetini yermis , tahtaya guvenimiz var , yatirim tavsiyesi deildir...
    Sn bay Tomi benim düşünceme yada yazıma karışmasın ben takas izlemiyorum zaten konu kapanmıştır.

Sayfa 282/355 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •