Sayfa 282/363 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2903 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    busecan bela okuma sırası sende endeks 98 bin oldu bunlar halen 2,16 da tutmaya çalışıyor...
    Garfa'daki bu soyguna dur diyecek bi yetkili yok mu yaa yeter artık yeter yükseltin şu hisseyi satalım düşüş trendi bitsin artık, tam 1 senedir aralıksız düşüyor şimdi bunun adı yatırım mı oluyor nerde bu yetkililer, bu tahtanın incelenmesi artık şart oldu ciddi üçkağıtlar dönüyor, SPK bu tahtayı incelemeli yatırımcı sürekli mağdur kimse dur demiyor, tüm hisseleri toplamaya mı çalışıyorlar bu imkansız birşey aşağı verirsin alırlar yukarı çıkarsan daha çok alırlar, yani nedir sürekli aşağı vermekten ne anlıyorsun, sıkıntınız nedir neden bu hisse sürekli baskı yiyor amacınız ne sizin kiminle derdiniz var neyin inadı bu, küçük yatırımcı desen 10-20 tanedir istiyorsunuz ki hep bana rabbena, şirket desen ******** dolu dönün bi şirketinize bakın bi hissenizle ilgilenin anca derdiniz sermaye arttırmak şirketinize yatırım yaptık diye 1 senedir çektiğimiz ızdıraba bak patron patron değilki önce şirketine ve yatırımcına sahip çık ki şirkete talep artsın güven gelsin, garanti bankası yönetiminin de, bu tahtayı bu hale getirenlerinde, bu acımasızlık ve vicdansızlık dolu davranışlarınızın da hepinizin Allah belasını versin, bize verdiğiniz zulmün bin katı sizi bulsun, inşaallah bizden çok daha zor duruma düşersiniz.

2. Buse kardeşim sabır edeceğiz evet sıkıntılı bir süreç ama elimizden de birşey gelmiyor elbet bizimde yüzümüz gülecek malum şahıs burayı okudukça emin ol gülüyordur onun için metin olmaya çalış.İşin spk sına gelince malesef ordanda bir numara çıkmaz birde şu teknik mevzusu bu tahtada teknik işlemez nezaman isterse ozaman götürür hayırlı geceler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    bakalım bu hafta teknik yükselişe izin verek mi... 2,22 üzeri kapanış öncü gösterge olacaktır...

gerçi bu kadar kasıntıdan sonra giderse 2,22 - 2,27 geçildiğinde ok gibi 2,40 lara gider...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    kağıt yerinden kıpırdamadığı halde nedense acayip inanıyorum şu kağıda

5. Sn. Laguna bu hisse yükselecekte biz göreceğiz haa, hiç umudum kalmadı benim, iyi düşünmek istiyorum ama tahtacı çok kötü niyetli, ondan dolayı hiç zannetmiyorum ne yazık ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    dipler her zaman çok can sıkıcıdır busecan. yatırımcıyı inanılmaz bunaltır ve satmaya zorlar.

endeksin yükselişine kayıtsız kaldı ama ben yinede ümitliyim. gerçi ümitliyim dediğim de 2,40-2,50 arası fiyatlar.

eğer beklentimiz doğrultusunda yükselişe geçerse endekse göre teknik seviyelerini güncel olarak inceleriz ;)

umarım maliyetiniz yüksek değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    dipler her zaman çok can sıkıcıdır busecan. yatırımcıyı inanılmaz bunaltır ve satmaya zorlar.

endeksin yükselişine kayıtsız kaldı ama ben yinede ümitliyim. gerçi ümitliyim dediğim de 2,40-2,50 arası fiyatlar.

eğer beklentimiz doğrultusunda yükselişe geçerse endekse göre teknik seviyelerini güncel olarak inceleriz ;)

umarım maliyetiniz yüksek değildir...
    Çok yüksek sn. laguna ama satmayacağım bu kadar bekledikten sonra, inş. herşey güzel olur, teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Rica ederim.. Benim yardımım sadece teknik görüntüyü okumaktan geçiyor.
    Güzel düşünelim güzel olsun diyelim ama işte malesef borsada bu mantık işlemiyor.
    Tahta gerçekten dip fiyatlarda olmasına rağmen şu 2015-2016 daki yatay harekete bakınca insan bi düşünüyor.
    İki sene boyunca 30 kademeye mahkum edilebilen tahta yine 2,20 - 2,50 arasına mahkum edilebilir mi !!!
    inşallah bir an önce 2,50 lerin üzerinde yükseliş trendi başlatması dilekleriyle ;)

Sayfa 282/363 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •