Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bence tge verileri bir gün geç yansıtıyor. Bu da bir avantaj büyük bir düşüş öğleden önce olursa düşüşe yakalanmadan fondan çıkılabilir
    Bu geç yansıma iş porftöyün diğer fonlarında da olabilir. Sanırım IPJ de de böyle oluyor.

Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Bu geç yansıma iş porftöyün diğer fonlarında da olabilir. Sanırım IPJ de de böyle oluyor.
    takip ettim ,tamda degil belirsiz biraz ,bazen 1 gun sonra bazen aynı gun ,yarın tekrar bakacagım

3. Fibabankada fon alımında nemalandırma için FFD fonu almış. Niye FIL almıyor acaba. Fibabankadan fon alanlar nemalandırma için hangi fonu alıyor ?

4.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bence tge verileri bir gün geç yansıtıyor. Bu da bir avantaj büyük bir düşüş öğleden önce olursa düşüşe yakalanmadan fondan çıkılabilir
    ıjp ıpj ojt ıtp bunlarda 1 gün geç yansıtıyor

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Çok peşin hüküm verip coin bitti, coin firmaları göçtü dememek lazım demiştim
    Görüldüğü gibi kripto gene canlandı
    1 günde %18 değer kazandı bitcoin.

Bizlerin alışık olmadı şey şu ki bu piyasa çok volatil.
    Uygun yerden alın %18 1 günde geliyor.
    Ama tersi de mümkün tabi

Bitcoin 100 bin dolardan 90 bin dolara düştüğünde de aynı şeyler söylenecek belki de. Bitti bu coinler, batıyorlar gibi.

Dip not :1 kuruşluk coinim yoktur, yanlış anlaşılmasın.

Dip not 2: Girdiyi yazana kadar + %20 olmuş.
    Aynen öyle, kurbağayı haşlamamak gerekir, yoksa kaçar gider.

Piyasalar ya yataydır, ya yükselen ya da alçalan trendde. Mehter takımına benzetirsek piyasaları, ya bir ileri bir geri gidiyordur, ya iki ileri bir geri, ya da iki geri bir ileri.

Düne kadar iki ileri, bir geri giden bir piyasa söz konusuydu, değil yatırımcı, yoldan bir kediyi çevirip, giriş yapacağımız noktayı seçtirsek para kazanıyorduk. Ayşe Teyzeleri, berberin çırağını, sanayideki ustayı coinci yapan da bu husustu. Bildiklerinden değil de, nerden alırlarsa alsınlar, hep daha yüksekten satabiliyorlar, kazanıyorlardı.

Ama iş terse döndüğünde, iki geri bir ileri olduğunda, ki bence artık oralardayız, en fazla 48.000-50.000'den döner, o zaman gerçek ustaları görürüz. Ha yol aşağı dönmüşken yine aynı başarıyı gösterebiliyorsa Ayşe teyzenin de, sanayide ki ustanın da elini öperim, o ayrı mesele.

6. Yurtdisi fonlarda gece 12'de gordugunuz değer onemli degildir.TR bankalarin aksam 6'daki kapanisina kadar gecerli olan fiyat hareketlerinin ortalamasi alinir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok ''insider'' tarzı içeriden haber alma satışlarına benzer bir satış var. Hayır olsun. Tuhaf.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Ben de öylesine THY girmiştim baya aşağılardan, uyarı gelince fark ettim, ne oldu da terse döndük bir anda. Kokusu çıkar birazdan herhalde.

Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •