Sayfa 283/1005 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Viop LI

1. Ure ve amonium son bir yılda en çok düşenler arasında, normalde gübre ucuzlaması lazım.

Bunları stoklayanlar var ise ithalat açılır ise zarar edebilirler.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Dün sokakta kamyonette kg 5 TL'ye muz vardı 3 kg aldım. İçim dışım milkshake oldu.

Bu fiyata nasıl satılabiliyor, insanın aklına her türlü şey gelebiliyor.

Şimdi baktım Equador yazıyor, yeşil olduğu için ucuz diye düşündüm ama bugün yumuşamış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bozkurt herkes yaşını söyledi sende söyle de ona göre abi amca diyelim

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün sokakta kamyonette kg 5 TL'ye muz vardı 5 kg aldım. İçim dışım milkshake oldu.

Market yada pazar en ucuz çiftçinin ürettiği. Bunlar çok dayanan mal değil o yüzden arz talep döküm zamanı fiyatlar iner yerli çıkıncaya kadar da mal olmaz o zaman da yükselir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün sokakta kamyonette kg 5 TL'ye muz vardı 3 kg aldım. İçim dışım milkshake oldu.

Şimdi baktım Equador yazıyor, yeşil olduğu için ucuz diye düşündüm ama bugün yumuşamış.
    Vadeli almış ama ödemeyecek lerdir.
    Mahalle arası satması yeri belli değil demektir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Market yada pazar en ucuz çiftçinin ürettiği. Bunlar çok dayanan mal değil o yüzden arz talep döküm zamanı fiyatlar iner yerli çıkıncaya kadar da mal olmaz o zaman da yükselir.
    Söyleyemez, daha önce yaşını ne beyan ettiğini hatırlamıyordur... Şimdi fırıl fırıl eski mesajlarını karıştırıyordur

Aile değil, sülale boyu yolsuzluk iddiaları olan
    Murat kurum, Süleyman soylu, Mustafa varank'ın defteri dürülmüş..(Akar'ın gelininin komisyon işleri de not edilmiş, anlaşılan)

Bu şaşırtıcı..!

Yaptıkları yanlarına kar yazılarak hesap verme endişesine kapılmadan, yüzmilyonlarca servet ile, kenarda hayatlarını devam ettirecekler..

Namus, ahlak, itibar gibi kavramalarında TDK sözlüğünden ne zaman çıkarılacağını merak ediyorum..
    Namuslu bürokrat,! 20 yıldır duymadığım, zamanında var olan bir insan tipi olmalı.

8. Şener şenin bir filmi vardı namussuz namuslu mu ne hayat ne garip dönüp durup aynı filmi yaşıyoruz

Aileden alınan terbiye edep dürüstlük hikaye birer insani nitelik mi oldu nedir ?

Muhalifsin hainsin biz şerefli vatansever namussuzlarız diye film de çekilir aslında ilerde …

Bu yazdıkların okumak bile çok üzücü Kerem bey !

Sayfa 283/1005 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •