Sayfa 283/396 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3163 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by Alex13 Yazıyı Oku
    P/d 3 görecektir uzun vadede bana kalırsa dedim..f/k sı çok ucuz gözükebilir.. hamamoğlanı spek bunu kullanıp çakıyor zaten.. KABZIMALI çok abartma bence
    İstediğin kadar hesap yap ..şimdi hesap zamanımı ne kadar palavra şirket varsa üçe beşe katlamış.. . borsanın şakülü kaymış .. kar edenleri çakmışlar..10 liradan 19.27 ye gelmiş al sat ile 2 ye katlamışlar.al sat için ideal gün içi 50 kr 1 lira arası çok uygun..hamamoğlanı spek sektör ortalamasını çok kafaya takmıyor.. alıp bekleyici değilim bekleyene niye bekliyorsun demem.. keşke dediğin gibi 30 lara gitse sende kazansan.. ytd değildir bol kazançlar herkese
    Ayrıca dostum, yapıştırıp gideceğim. Canı cehenneme bu kağıdın. Bu kağıt logo/2.24 bilemedin logo/ 2.5 olmalı. Tabiki olacak ama kendileri götürecekler. Bu beklenecek kağıt değil. Belki zincirlerini kırar, ayağımız uğurlu gelir. Yeri gelir yarım kuruş kara verir geçerim, kol bacak kesmekte de çok ustayımdır

2. İndes piyasanın en adi tahtalarındandır.. ihlas gibi hareket eder.. yan şirketleri ikiye katlar anasına çakarlar.. oradan gel gel yapıp buradan basarlar..endeks düşüşe geçmesin en sevdiğidir... üçe katlar düşüşü ... speği dolandırıcı ruhludur...geçen bilançoyu bilerek fiatlamayıp brüt takasa soktu..burdan çıkıp datageye geçtiğimde arada marj 5 lira idi şimdi kuruşlara düştü.. indes öyle başını alıp gidecek kağıt değil.. arena link armada gibi olacak bir speği yok bunun.. eröl zaten konuşulacak bir tip değil... elinde olanlara bol kazançlar

3. Sanki bilanço iyi gelmeyecekmiş gibi davranıyor.Acaba?

4. Neteks teknolojiyi halka arz eder mi ki? sermaye yapısını/karlılığı güçlendirmek için birleştirmiş olabilir mi? artık hayal dünyamda şirkete hikaye uydurmaya başladım bu eröl yüzünden...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Malatya 44 Yazıyı Oku
    Kaç lot sattınız acaba özel değilse iyi akşamlar
    Kalan 21850 adet ... çok özel değil
    Değişik kademelerde iyi akşamlar

1.5 günde iyi parabıraktı aniden. Katılacağım bi bedelli var yıllar sonra

7. Olumlu bilanço beklentisinin olduğu, ayrıca teknik göstergelere ve indikatörlere bakıldığında pozitif olduğu bir günde deneyimli iki arkadaşın hisseye veda ettiklerini yazmaları biraz manidar geldi bana.

Alıntı Originally Posted by perke Yazıyı Oku
    Olumlu bilanço beklentisinin olduğu, ayrıca teknik göstergelere ve indikatörlere bakıldığında pozitif olduğu bir günde deneyimli iki arkadaşın hisseye veda ettiklerini yazmaları biraz manidar geldi bana.
    Hocam feda etmem lazımdı bi kağıdı. Bu iyi bilanço gelecek evet ama sakat bi meret! Demribaş kağıtlarımın maliyetinin değişmesini hiç sevmem.al sat yapmam. O gördüğüm kar , kar yüzdesi bana güç veriyor. Mesela işmen maliyetim 3.86! Ne alır ne satarım.

Sayfa 283/396 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •