Sayfa 284/606 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Yarını bekleyecek bşi yok ..Gereksiz beklentilere girildi erkenden . Geçen hafta ki 228 den sonra geri dönüşle rotalarını belli ettiler bana göre .- Anormal bir haber gelmedikçe - 40 aşağıya 30 yukarıya ile yeni yıla girerler .Trade edebilen kazanır .Belki 196 ya da 183 alt taraf ; 230 ya da 250 yukarı taraf.. Şu an ki ederi zaten normaline göre 100 tl primli . 3.çeyrek bilançosunda ihracat satış hasılatında % 2 lik bir düşüş vardı ,umalım ki bu yüzde artmasın ! Çunkü salgın şartları ortada . Ama yıl sonu itibariyle 1'e 15 bilanço beklentimde bir değişiklik yok .
    Daha önce de yazdığım gibi , şenlik 1 mart ile birlikte başlar . Bu tarihle birlikte haziran ayına kadar ,benim beklemekte olduğum ilk haber Tedarikçi anlaşması sağlandığı olacak (yerli oto).
    Bol şanslar .
    YTD
    Yarını beklemekten kastım bugün ekside kapatacağı beklentim idi. Kimsenin burada gereksiz beklentiye girdiğini hatırlamıyorum, istisnalar kaideyi bozmaz...

2. Fikirlerinize saygı duymakla birlikte tamamına katılmıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    şöyle demek istemiş sanırım..

196 da çift dip yapmışsın, oradan alta gitme.. desteği koruyarak sağ tarafa doğru hareket et, sonunda bir sıkışma olacak ve yeni beklentilere göre yön kararı verilecek..

yatay devam.. 196 görülmüş bugün..

Arkadaşlar borsa illeti ne aceleci etti anlamıyorum. Yahu bu kağıt ramazan bayramı arefeeinde 50 tl idi. Daha ne olsun. Yeni yükselişler altında destek ister. İşler iyi gidiyor şükür. Fiyata değil adete takılın. Ytd

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by cüno Yazıyı Oku
    Yarını beklemekten kastım bugün ekside kapatacağı beklentim idi. Kimsenin burada gereksiz beklentiye girdiğini hatırlamıyorum, istisnalar kaideyi bozmaz...
    Ben ne kastettiğinizi anladım,sorun yok. Kastettiğim şey, bu kağıtta bugün-yarın çalışmaz ! Katti yazmış , ramazan bayramı öncesi 50 tl idi diye . Ee Ben eylül başında aldım zaten 108.9 a , geçen haftaya kadar yaptığım trade in sayısını hatırlamıyorum zaten . Brüt bitince artış bekleyen ben değildim ,o yüzden yazıp aydınlatmak istedim çok ümitlenilmemesi gerektiğini (şimdilik ) . Yıllar önce 28.30 dan alıp da 28.75 ten satmak için ne kadar beklediğimi çok iyi hatırlıyorum.
    Hayal kırıklığı yaşamamak için bilinçli olmak , kağıdı tanımak ,teknik-temel konuşturmak lazım.
    Ben de sizin fikrinize saygı duyuyorum Sn Cüno . Bana katılmadığınız hususları belirtirseniz , değerlendirip kendi adıma fayda çıkarırım. Benim en çok değer verdiğim şey ,atmasyona dayalı olmayan bilgi temelli rasyonel öngörülerdir .

Slmlr,

6. Teşekkür ederim sn westbywest, bilgi aktarımına devam edelim, burada yazılan tüm fikirler benim için değerlidir.
    Şimdi yorumunuzun hangi kısmına katılmadığımı söylesem siz de bir cevap vereceksiniz, diğer ortaklardan bazıları da fikirlerini söyleyecek bu böyle uzayacak dolayısıyla burada bilgi, öngörülerimizi paylaşalım ama birbirimizinkileri değiştirmeye çalışmayalım derim...
    Benden de selamlar

7. Bugün alan satan kimler

Sayfa 284/606 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •