Sayfa 284/925 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    çoğu hisse toparlamaya başladı bizim hisse düştüğü yerde kalıyor...bu spek çok aptal bir spek çıktı malesef...düşürerek toplamak yemiyor artık ama yine aynı telden çalıyor...satan sattı satmayan bu saatten sonra zaten satmaz benim gibi ilave yapar...9 tl nere 4 tl nere be vicdansız spek...daha aşağısını istiyor adi...
    3,80 ortak ytd.

2. Ahhhhh hektaş ahhhhh bu tezek için tektaşımı sattım yanarımda ona yanarım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Zaten uzun vadeciydik şimdi uzununda uzuncusu olduk yapcak bişey yok elimiz kolumuz bağlı oyunun ve soygunun durmasını bekliyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    3,80 ortak ytd.
    daha aşağısı da mümkün hiç yükselmek gibi bir niyeti yok....ortak sat kısmı bende kapalı....yapabileceğim tek şey var al onuda bunda değerlendirir miyim belli değil bunun ekürisi doas ve brisa alıyorum...birazda halkbank....

5. Eskiden 7 kişi bir tosuna girerdi şimdi bir tosun 77 bin kişiye giriyor vaybe..
    #TosunNeZamanYakalanir

Bizim tosun kim acaba 😜

6. Çok yakın bir arkadaşım vasıtası ile bir yatırım kuruluşunda önemli pozisyonda olan birisi ile bu hisse ne yapayım diye konuştum. Temel olarak az çok burada söylenenlerin tamamına vakıf ama teknik olarak şunları söyledi. hepsini not aldım yazdım. Hisse aylık grafiklerde trend dibine çok yakın bu nedenle zarar çok değilse ve vade sorunun yoksa beklemek mantıklı dedi. 100 aylık hareketli ortalamasının biraz üzerinde ve buradan yukarı bir harekete başlaması çok olası gözüküyor ayrıca haftalık grafikte de ters omuz baş omuz var bu da yukarı hareket için öncü gösterge dedi. Olumsuz olan hisse 50 haftalık ortalamasının 200 haftalık ortalama altına sarkması ki bu hissenin tarihsel grafiğinde çok ender bir durum oluşmuş diyor yani 50 haftalık ortalama hep 200 haftalık ortalama üzerinde seyretmiş. Sonuç olarak maliyetin bu fiyatlara yakınsa bekle ama yeni alım yapma dedi. Maliyetin çok yukarıda kaldıysa vade sorunun yoksa ekstra alım yapılabilir dedi.

Evet teknikçi arkadaşlar ne diyorsunuz adamın açıklamalarına yorum yapabilir misiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Eskiden 7 kişi bir tosuna girerdi şimdi bir tosun 77 bin kişiye giriyor vaybe..
    #TosunNeZamanYakalanir

Bizim tosun kim acaba 😜
    Memed aydın yeni patron olmasın. Gübre hareketleri onun işine benziyor

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Çok yakın bir arkadaşım vasıtası ile bir yatırım kuruluşunda önemli pozisyonda olan birisi ile bu hisse ne yapayım diye konuştum. Temel olarak az çok burada söylenenlerin tamamına vakıf ama teknik olarak şunları söyledi. hepsini not aldım yazdım. Hisse aylık grafiklerde trend dibine çok yakın bu nedenle zarar çok değilse ve vade sorunun yoksa beklemek mantıklı dedi. 100 aylık hareketli ortalamasının biraz üzerinde ve buradan yukarı bir harekete başlaması çok olası gözüküyor ayrıca haftalık grafikte de ters omuz baş omuz var bu da yukarı hareket için öncü gösterge dedi. Olumsuz olan hisse 50 haftalık ortalamasının 200 haftalık ortalama altına sarkması ki bu hissenin tarihsel grafiğinde çok ender bir durum oluşmuş diyor yani 50 haftalık ortalama hep 200 haftalık ortalama üzerinde seyretmiş. Sonuç olarak maliyetin bu fiyatlara yakınsa bekle ama yeni alım yapma dedi. Maliyetin çok yukarıda kaldıysa vade sorunun yoksa ekstra alım yapılabilir dedi.

Evet teknikçi arkadaşlar ne diyorsunuz adamın açıklamalarına yorum yapabilir misiniz?
    çok doğru söylemiş...benim açımdan da diplerde ama hisse almak için dipte olması yeterli değil...öyle bir yerde almalısın ki hisse tepki vereceği zaman....4 tl den alıp 4,50 den satarım diyorsan alınır ama 7-8 tl den satmak için aldıysan allah bilir ne zaman gelir...kısaca hisse dipte ama kafayı kaldıracak mecali yok zaman olayıda önemli....hisse ne kadar dipte olsada karabulutlar hiç kafasından eksik olmuyor bu durumda almak sadece can sıktırır.....biraz yatırımcı ilgisi olan hisseyi bulmak lazım...şu ortamda aselsn ve thyao var biraz orta şeker maliyet pozisyonunda onun haricinde çoğu hisse alım için pahalı...

Sayfa 284/925 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •