Sayfa 284/355 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Senin göz ağrında B. ıle başlayan senet fiatlarını hak ediyor ama kafamdan geçen hedef fiat hayal , hayırlısı olsun..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Ayrıca bu hisse evladiyeliktir. sn anadolulu alp,
    yıl sonu 4 milyar öz sermaye gündemde olacak ve bedelsiz potansiyeli en yüksek hisseler arasına girmiş olacağız, çünkü ödenmiş sermayemiz diğerlerine göre çok düşük sadece 33 milyon.
    Aynen Sn Foton düşüncenize katılıyorum.

3. Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4. 445 bin lot pozitif kapattık,

5. Yukarıda linki atmamım sebebi Güneş Elektrik Sistemlerinden elk elde edilen akım ve gerilim DC dır, bu DC gerilim transformatör ceviricilerle AC Alternatif Akım a çevrilerek AC olarak şebekeye verilip Yeka kapsamında anlaştığı ucret uzerinden satis yaparlar.
    Elektrikli Araba Bataryaları ise DC ile çalışır DC ile şarj olur aynı bizim Cep tel bataryaları gibi Adaptorler sayesinde Ac şebekenin Ac Volt DC volt veya Akıma çevrilerek Telefon bataryası şarj olur sistem aynı bu şekilde çalışır..
    İlerde Bu elektrikli Araba Şarj istasyon veya dolum için Şebeke veya Elektrik İdaresinden normal ucretli AC elektriğe ihtiyaç duymadan bu paneller sayesinde üretilen DC gerilimi uygun aletlerle Araba sahipleri Arabalarını şarj edip gerekirse Elektrik serbest fiyatından otomobil sahiplerine belli bir fiat karsiligi satıp parada da kazanabilceklerdir.Benzin İstasyonu gibi düşünürsek istasyon benzini ve motorini satın alıp kar la satiyorken , Elektrik Şarj İstasyon sahipleri bu paneller sayesinde Elektrik üretip Elektrik satis yapıp para kazanabilceklerdir.Gunes panellerinin DC akım ve ya Gerilim üretmeleri çok avantajjjjj...

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Ayrıca bu hisse evladiyeliktir. sn anadolulu alp,
    yıl sonu 4 milyar öz sermaye gündemde olacak ve bedelsiz potansiyeli en yüksek hisseler arasına girmiş olacağız, çünkü ödenmiş sermayemiz diğerlerine göre çok düşük sadece 33 milyon.
    Sn Foton foruma girdiğimde tesadüf sizi otkar forumunda paylaşım yaptığınızı gördüm en baştan belirtiyim çok iyi temel analiz yapıyorsunuz. Otkar hissesi PD/DD 7,84 Sektör PD/DD 8,67 pahalı hisse değil otokar hissesi fakat ucuz hisse denemez fakat temel analizde sadece ucuz yada ederinde diye hisse alınıp satılmaz o da ayrı konu sizi etkileyen ne oldu Otkar hissesinde temel açıdan.

Ayrıca Sn Foton ben atılmıştım forumdan 3 yıl cezalı kaldım forum yönetimine teşekkürler affettikleri için. Otkar hissesinde Sn kartopu paylaşım yapıyor eski hissemle uzun dönem ortaktık o dönemde atılmıştım forumdan çok iyi takas takibi yapar. Yazmak zorundayım dürüst olmak para kazanmaktan daha değerlidir Sn Foton.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ayrıca Sn Foton ben atılmıştım forumdan 3 yıl cezalı kaldım forum yönetimine teşekkürler affettikleri için. Otkar hissesinde Sn kartopu paylaşım yapıyor eski hissemle uzun dönem ortaktık o dönemde atılmıştım forumdan çok iyi takas takibi yapar. Yazmak zorundayım dürüst olmak para kazanmaktan daha değerlidir Sn Foton.
    katılıyorum dürüstlük sırtımızdaki elbisemiz ondan taviz vermek olmaz, rakamlar ne ise onu yazarım. Otokar almam barındırdığı potansiyel , gerek askeri gerekse sivil de ürettiği otobus midibus ve kamyon gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahip oluşudur. bu tür ödenmiş sermayesi düşük fakat kar marjı potansiyeli yüksek hisselerde alınması mümkün iyi bir ihale hisseyi çok pozitif etkiler,
    bu sebeple 4 yıldır otokar taşıyorum. umarım bir gün iyi bir ihale alır...

Sayfa 284/355 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •