Sayfa 285/1000 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Habertürk'e konuk olan Optimar Araştırma Şirketi Hilmi Daşdemir, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin son anketi paylaştı. Daşdemir, CHP Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, AK Partili rakibi Binali Yıldırım'ın 4 puan önünde olduğunu ifade etti.
    Aslında bu tür haberler kime yarar kestiremiyorum.Nasil olsa 4 puan öndeymiş tatile gidelim bari diyenler bile çıkabilir
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Forum bir alem, burası herhalde en iyi yer.
    Viopta mesaj, adamın adı bile deli:

Bu yorum güzel:

Selamlar.
    Evet gecenlerde bende yazmistim bu kredi mekanizmasini. Tcmb nin bu karari ile kisa vadeli tl desteklenir, cunku piyasada likitide azalir ama negatif olarak ekonomik buyume daha da kotulesir. Zaten bu yili heba ettiler.

Enflasyon tarafini guclendirmek istiyorlar. Belli ki hamleler zaman kazanmak amaciyla yapiliyor. Bu zaman zarfinda da kapali kapilar ardinda bir seyler ceviriyorlar

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Aslında bu tür haberler kime yarar kestiremiyorum.Nasil olsa 4 puan öndeymiş tatile gidelim bari diyenler bile çıkabilir
    Gevşemek yok...Ülkenin geleceği sözkonusu...İstanbul demek Türkiye demek...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    S400 konusuyla ilgili bir makale:

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...liyor-4938370/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Dolar düşüyore,noluyor ben bilmiyore,bilenler varsa, anlatıyor e....

6. Son düşüşden sonra grafik buna evrildi.
    Bakalım çalışacakmı ki çalışırsa hedef 6,30 bölgesi artık 6,03 aşağı kırılmadıkça relaks relaks yatış.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. "S400 bataryaları alalım mı?"diye ekonomistler ve AlSatçılara sorsak "Hayır" yüzdesi kaç çıkar acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    "S400 bataryaları alalım mı?"diye ekonomistler ve AlSatçılara sorsak "Hayır" yüzdesi kaç çıkar acaba?
    % 90++++++++++++++++++++++++

Sayfa 285/1000 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •