Sayfa 285/340 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2713 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

Sanırım yine tek başımayım.
    Nedense hisse.diplerde iken kimse rağbet etmiyor.
    Ne zaman yüzde 50 - 60 prim yapıyor, küçük yatırımcı o zaman ilgileniyor. Az düzeltme yapınca da vay efendim ben aldım geri geldi vs
    Sağlık olsun

2. Patron sağolsun bu ve bunun gibi hisseler hep ayni durumda. Bir bedelli hikayeside var hep gundemde insanlarin uzak durmasi normal. Uzun vadeciler icin bence de firsat fiyatlamalar. uc bes atilmali portföye...

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Patron sağolsun bu ve bunun gibi hisseler hep ayni durumda. Bir bedelli hikayeside var hep gundemde insanlarin uzak durmasi normal. Uzun vadeciler icin bence de firsat fiyatlamalar. uc bes atilmali portföye...
    Ben toplamaya devam ediyorum.
    Hatta hırs yaptım onlar yükseltmedikçe daha çok alıyorum
    Her gün 10-20-30 k artık Allah ne verdiyse.
    Yarın da görüşeceğiz tahtacı beyefendi ile.

Ben 1 yıldan fazla oldu bu tahtayı yakından takip ediyorum. Sürekli sabit miktar hisse taşıyorum . Bazen artırdım bazen azalttım.

Tahtada bu sürede şöyle bir durum gözlemledim. Hisse yukarı hareketlendiğinde yüklü mal alırsanız hızlı bir şekilde geri geliyor. 50-100 bin k falan alırsanız. Günlükçü muamaelesi çekip fiyatı düşürüp yukarıdan aldığınızı aşağıdan kusturmak istiyorlar.
    Bir de yükseldikçe yüklü satarsanız tam tersi oluyor. Siz sattıkça yukarı sürüyorlar. Yukardan satıp aşağıdan almanızı istemiyorlar.

21 leri görmüş hisse bu kadar beklentilere rağmen aylar sonra 13 lerde gezerse benim için yapacak şey fiyat hareketlerinden bağımsız artırmaya devam etmek.

Yarın da görüşürüz. Umarım düşükten açarsınız.

4. K derken hocam lottan mi bahsettiniz yoksa TL olarak mi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu şirketin halihazırda kaç tane yatirim aşamasında olan fabrikası var.

1-Dün ki kap haberinde %30 kapasiteyle faliyete geçen bir yatırımı var.
    2-Bunun haricinde 14 mln usd ye alinan bir fabrika binası var.

Bunlarin haricinde devam etmekte olan bir yatırımı var mi? Yardımcı olabilecek arkadaslara teşekkür ederim.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirket 40 bin M2 üretim alanı olan 60 bin M2 tesis satın aldı.
    Yani makinaları kur ve üretime başla olacak demek ki.
    Bildiğini üzere geçen yıl Yalova İmes OSB de 30 bin M2 arsa alınmıştı ve yatırım yapılacaktı
    Demek ki işler siparişler ya aceleye geldi. Ya da bir fırsat alışı oldu. Bilemiyorum ancak iyi oldu bu.
    40 bin M2 önemli bir alan.
    Şöyle ki şirketin ana fabrikası bildiğim kadarı ile 10 bin M2 idi.
    Gebze de kurulan yeni tesis ise 5 bin M2 idi
    Bu durumda mevcut tesislerin yaklaşık 3 katı bir alandan bahsediyoruz. 40 bin M2

Arkadaşlar 5-10 sayfa.geriden okumaya başlasa bunları görecekler zaten.

Burası tam kapasite devreye alınacağı zamanlar da gelecek inşallah

7. Üstad rabet değilde patrona güven azaldı, belli bir fiyata gelince elimdekilerim yarısını satıp kalanlarla nereye giderse gitsin düşüncesindeyim, bu fiyatlar bana göre düşük fiyatlar ama ileride yine bir yüzde 500 bedelli yapmaya kalkarsa bedelli için hisse satmak zorunda kalabilirim o yüzden lot sayısını artırmak riskli,
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Sanırım yine tek başımayım.
    Nedense hisse.diplerde iken kimse rağbet etmiyor.
    Ne zaman yüzde 50 - 60 prim yapıyor, küçük yatırımcı o zaman ilgileniyor. Az düzeltme yapınca da vay efendim ben aldım geri geldi vs
    Sağlık olsun
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by penetram Yazıyı Oku
    Üstad rabet değilde patrona güven azaldı, belli bir fiyata gelince elimdekilerim yarısını satıp kalanlarla nereye giderse gitsin düşüncesindeyim, bu fiyatlar bana göre düşük fiyatlar ama ileride yine bir yüzde 500 bedelli yapmaya kalkarsa bedelli için hisse satmak zorunda kalabilirim o yüzden lot sayısını artırmak riskli,

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Risk almayanlar rutini yaşamayı tercih etmişler demektir.'' Böyle de bir durum var yani, tercih meselesi.

Ben borsada 30 yılda en az 3 kez çarpılmışımdır. Eğer birinde vaz geçseydim her düştüğümde yeniden başlamasaydım bugün bu duruma gelemezdim.

Bedelli demoklesin kılıcı gibi tepede duruyor ama üretim üssü de orada duruyor.
    Eğer şu anda tarihi zirvelerine yakın olsa idi ben de artırmakta tereddüt edebilirdim.
    Tarihi zirvesi, 21 lerde ve anlık 13.50'lerde. Neredeyse yarısıdında

Sayfa 285/340 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •