Sayfa 285/913 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by bilemedim Yazıyı Oku
    Biraz hayal kırıklığı oldu galiba. 5 yıl bedelsiz yok anlamı çıkar mı?

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayır çıkmaz . Akin tekstil in açıklaması ba bakın. Aynı değil bunda yorum var .net bisey yok

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yeni tavan için de izin istiyor

3. Sermaye tavanı için spk nın görüşüne başvurulması için yönetime yetki verilmiş görünüyor.. İşin ilginç yanı aynı sermaye tavanı ile 5 yıl ek süre alınması konusu muallak, sıkıntı var burada.

4. Kayıtlı sermaye tavanı arttıracaz deselerde bu hisse gıdım gitmez. Bunu her şirket hemen hemen yapar. Aksini söyleyen beri gelsin. Ama bir GYO satışı olur bedelsiz yapacam der yada çok iyi bir bilanço acıklarsa o zaman hisseye yansır. Ben ilk defa sermaye tavanının artırılmasının iyi bir haber olduğunu ve hissenin pozitif etkileneceğini kutpo topiklerinde okudum. Cehalet almış başını gitmiş. Ne dersen de. Velhasıl o merakla beklenen bilanço günü geldiğinde de yeni mazaretler bulunur bu hisse için. Mesela ucuz denir ve gerçekten öyle. Bu fiyatlardan aşşağı doğru toplayıp UV beklersin o zaman yersin ekmeği yoksa gerisi hayal ürünü. Ama gelde anlat....

5. Bekleyecekler için sorun yok. Bu köprünün altından çok sular geçer. Aman ha bekleyin ,satmayın, satın anlamına gelmez bu yazdıklarım. Etkilenen filan olur üzülürüz sonra...

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sermaye tavanı için spk nın görüşüne başvurulması için yönetime yetki verilmiş görünüyor.. İşin ilginç yanı aynı sermaye tavanı ile 5 yıl ek süre alınması konusu muallak, sıkıntı var burada.
    Aynı veya yeni bir sermaye tavanı almak için spk görüşü istemiş. Bence patron cin

7. Hocam günlerdir satmayın diye yazdın zaten. Etkilenen varsada kendi bacağına sıktı kurşunu ama burda üç beş ky var onlarda gecenki yükselişte malı sırtlan yada uzun zamandır zararda olan k.y. dir. Velhasıl topiklerde zırt pırt sermaye tavanı arttırılabilir diyenlerde avucunu yaladı. Sıradaki gelsin. 😀

8. mustafacengiz, hep kötümsersin be adamım. Hiç 5600 den aldırdıklarımızı ve 7280 lere geldiğinde mutlu olanları yazmıyorsun. Bu ne tutarsızlık böyle..

Sayfa 285/913 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •