Sayfa 286/963 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. abi hiç gevşemiyor ya. alsam düşer şimdi. nereden sattım

2. Dahada yukarıları görebilir elbette ama ben Allah bereket versin dedim, hedefim buralardı , abisi kozadan devam edecem. Alanda kazansın inşallah.Kalan arkadaşlar inşallah gönlünüzce olur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    abi hiç gevşemiyor ya. alsam düşer şimdi. nereden sattım
    Vay be 36 kademe kardan zarar ama hata sende kardeş adamlar tek lot satmadan alıyor volatite yok orta vade düşünüyorsan verdiği yerden al geç bunların yolu uzun.

4. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. arkadaşlar benim vaadem eylül ekim gibi o yüzden daha uzun duracağımı düşünüyorum sizden ve ben bu grafiğe göre takılıyorum. bence trend yeni başladı. geçen yıl mayıstaki hareket ve aralıktaki endip noktasıdır trend çizgisi... herkese bol yatırım herkese bol kazanç.. bence film yeni başladı ama en doğru yorumu deniz hoca verir yine. sadece kendim için ufak çalışmayı paylaşmak istedim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Vay be 36 kademe kardan zarar ama hata sende kardeş adamlar tek lot satmadan alıyor volatite yok orta vade düşünüyorsan verdiği yerden al geç bunların yolu uzun.
    öyle görünüyor. sattığım yerden almayı düşünüyordum yok gelmedi. pekde düşeceğe benzemiyor. bugün kaç kapatır acaba

7. creditin bu kadar mal alımı beni de korkuttu. O yüzden 7,58'den veda ettim. Ama şimdilik. Allah hepinize bol bereketli kazanç nasip etsin. Temkinli olmakta fayda var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,980
    Hayirli olsun Adoli sen de deneyimlisin
    Az çektirdemedi ipek sana
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 286/963 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri