Sayfa 286/612 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sayın cefalı, halkgyo günlük pasta rica edebilirmiyiz..

Paylaşım şçin Teşekkürler sayın Buffett,

3. 2020 yaklaştıkça kağıtta tansiyon artıyor.
    Bu sene bile değer artışı 400 milyon olmuş.
    Henüz yatırımları bitmemiş ona rağmen bedelsiz ve temettü vermeye devam ediyor.
    Genel müdürü proje tamamlanıca yıllık 200 milyon gelir bekliyoruz diye açıklama yapmıştı..
    Böyle bir durumda kağıt kabaca 3.6 milyar TL portföy değerine ulaşacaktır.

4. ve kağıt eşiği atlar.. 1 lirayı gördü şükür.. hedef defter değeri inşallah...

Yıllarca bir hisseyi tutarsın çoğu zaman yükselir ve satmazsın her defasında geri gelir pişman olursun satamadığına. Bir gün lanet olsun dersin ve satarsın yine geri gelir nasıl olsa diye. Sonra bir de bakmışsın ki, yıllarca boş yere hamallığını yaptığın hissenin kaymağını başkası yiyor. Bu yüzden hedef biçtim kendime. İfm bitecek, kşra verecek, bu hşssenin hem fiyatına yansıyacak hem de temettü verimliliğine işte o zaman belkii satarımm. 5 yıl taşıdım daha çok rahat 5 yıl daha tarşırım. Bu yorum şahsi düşüncemdirrr

6.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Yıllarca bir hisseyi tutarsın çoğu zaman yükselir ve satmazsın her defasında geri gelir pişman olursun satamadığına. Bir gün lanet olsun dersin ve satarsın yine geri gelir nasıl olsa diye. Sonra bir de bakmışsın ki, yıllarca boş yere hamallığını yaptığın hissenin kaymağını başkası yiyor. Bu yüzden hedef biçtim kendime. İfm bitecek, kşra verecek, bu hşssenin hem fiyatına yansıyacak hem de temettü verimliliğine işte o zaman belkii satarımm. 5 yıl taşıdım daha çok rahat 5 yıl daha tarşırım. Bu yorum şahsi düşüncemdirrr
    BEN SATTIM işte kafamı duvarlara vuruyorum. para sorun değil ama hlgyo nun bensiz olması zoruma gidiyor :D

Sayfa 286/612 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •