Sayfa 287/1078 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    teşekkürler Sayın T/A,

ilginç zamanlardan geçiyoruz. kimi boğa tuzağı der, kimi ayı tuzağı der.

bu arada afrin harekâtı her an başlayabilir, tahminim cuma-cumartesi-pazar gibi hafta sonu günlerden biri olabilir.

bakalım, kısa vade tüm olumsuzluklar satın alındı mı, yoksa, bu yükselişler yemleme mi göreceğiz.

hayırlı akşamlar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sn muhendis ankara,
    katılıyorum. hatta yemleme bölümü bize sanki malı yükleyeceklerde biz taşıyalım, havasında gibi...
    Öneri de bulunmuyorum. Eğer mal yoksa elimizde, almak için acele etmeyelim derim. Nakit candır
     Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    Haklısınız Sayın Selimtogrul,

İhtimaller, kazanç ve kayıp riski üzerinden düşünürsek; kısa vade için yukarıda endeksin gidebileceği yüzdesel oran, aşağıda gidebileceği yüzdesel orandan daha az gibi görünüyor şimdilik. Dolayısıyla hisselerin çoğu için de bu geçerli. Tabii, hisse bazlı olarak farklı oranlar da söz konusu. Bazı hisselerde de yukarı yönlü marj ihtimali, aşağı yönden daha fazla görünüyor.

Böyle sisli bir ortamda, eğer kendimizi garantiye almak istiyorsak, ya hisse bazlı seçici olmamız gerekiyor, ya da sis dağılana kadar uzak durmak gerekiyor.

Hayırlı geceler.
    Bugün yine güncellmden sonra içim geçmiş uyuyakalmışım. Sohbete katılamadım...

Sistem bu gibi durumlarda bize yardımcı olmaya çalışıyor. Bugünkü onca yükselişe rağmen hâlâ ALMA konumunu koruyor...

Fakat Osilatörün hareket şekline bakınca az da olsa kısa vadeli bir yükseliş söz konusu olasılığı var. O da belki dediğiniz gibi hafta sonuna kadar olabilir... Şimdilik durumda net olarak yukarıyı işaret eder bir durum yok. Olacak olan her hareket temkinli davranmayı gerektirir...

CandleStick formasyonu ise yine yükselişe işaret ediyor. Uzun soluklu mu olur kısa mı bilemiyorum? Bekleyip görelim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. İyi akşamlar T/A.
    Veriler bölümündeki kırmızı olarak ifade edilen rakamların birimi nedir acaba.Selamlar.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    İyi akşamlar T/A.
    Veriler bölümündeki kırmızı olarak ifade edilen rakamların birimi nedir acaba.Selamlar.
    Hangi rakamlar acaba? Daha detaylı yazabilir misiniz?

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kusura bakmayın soru eksik yazılmış.Açığa satış bölümündeki rakamlardan bahsediyorum.Bunlar işlem adedimi acaba.Kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın soru eksik yazılmış.Açığa satış bölümündeki rakamlardan bahsediyorum.Bunlar işlem adedimi acaba.Kolay gelsin.
    Lot miktarları...

Benim grafiklerdeki volume (hacim) bilgisi de lot miktarıdır...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafikler.html
    http://teknikanaliz.site/veriler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Sayfa 287/1078 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •