Onemli Gunler Banner
Sayfa 288/553 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 4417 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Dangalağın biri 890 lardayken satmayın 2 dolar 3 dolar olacak diyerek belki hissesinin 130 litre gidecek olanlara yüzde otuzunu tiroid edecek olanları engelledi.

Diğer bir dangalak da �sterse 5 lira olsun güçlü olsun bu hisse çok değerli biz işimize bakarız diyerek ilk şahsın yanında saz arkadaş olarak caz yaptı Şimdi paraşütsüz düşüş başlayınca paraşütü takmamış olanlar Yandım Allah yandırma beni Eyvah Eyvah Vesayet triplerine girdiler.
    Yazım hataları şöyle ilk olarak yüzde 30 hisse ile trade edecek olanları olarak düzeltilecek diğerleri anlaşılır .

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yazım hataları şöyle ilk olarak yüzde 30 hisse ile trade edecek olanları olarak düzeltilecek diğerleri anlaşılır .
    Kıt akıllı diye doğrudan hedefli atış yaptığına göre yanıt vermeliyim..Turkce yazımını kendin evde düzeltirsin kimseyi ilgilendirmiyor. Susturmak için değil de varsa bir düşüncen yazarsın, baba saydıklarınin noktalı yazılarını alıntılayıp foruma doğrultman görüyorsun paylaşımların önünü kesmiyor.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kıt akıllı diye doğrudan hedefli atış yaptığına göre yanıt vermeliyim..Turkce yazımını kendin evde düzeltirsin kimseyi ilgilendirmiyor. Susturmak için değil de varsa bir düşüncen yazarsın, baba saydıklarınin noktalı yazılarını alıntılayıp foruma doğrultman görüyorsun paylaşımların önünü kesmiyor.
    Aynen devam edin , edelim hatta patrona küfür seansları düzenleyelim belki tırsar da fiyatı indirmez .Geçen yıl şubatta ayni terane oldu pik yani peak yaptı bir yıl küfür ettik simdi gelecek şubata kadar aynen devam.

Dön baba dönelim , donup dönüp ayni şeyi söyleyelim.

Bu durumda bi de patronu savunuyormuş gibi olmuyor muyum burası ilginç ötesi.

4. Ben kufur etmem, edecegim yerde de durmam. Baska bir hisseden forumdaki yonetim nefreti ve sirketin de elestirilere yanit verememesi nedeniyle ciktim. Simdi burada dogruyu da yazabiliriz, egriyi de, isteyen istedigini alır.

5. Dangalak sensin. Evet iddialıyım hala aynı fikirdeyim. Bu hissenin değeri su içinde 2-3 USD dir. Patron tepesine çökmüş nefes aldırmıyor. Biz söylenen fiyattan satmayınca daha basıyor. Kimse sana satma dedi mi. Satsaydın çok akıllısın madem bizim gibi adamları ne dinliyorsun. Ben 11 yıldır bekliyorum, satmıyorum. Millet o fiyattan satsa hisse 13 tl olsa kimi suçlayacaktık. Seni mi. Hisse zaten bizdeki malı alamadığı için gitmiyor, alsa zaten yatırım gibi uçar gider. 30-40 tl yi bulur fiyat. Ben şirketin değerini söylüyorum. Kim niye rahatsız oluyor anlamadım. Bundan ancak patron rahatsız olur.

6. Mart başı bilanço açıklanır. 700 milyonu aşkın manşet kar açıklayacak. Kasasında 100 milyon dolar para var. bu hisse başı 1,9 Tl eder. Hisse hala 8 tl.de sürünüyor. Özsermaye büyük ihtimal hisse başı 11 tl olacak. Bunlar veri değil mi. Ben temel değerlerden bakarım ve konuşurum. Kimseyi de kararlarımın sonucundan sorumlu tutmam. Kazanırsam kendi aklım kaybedersem çocuk gibi başkasını suçlamak benim işim değil.

7. Yok sensin o kesin neden ,

1 Hem ecyapta düdüklenmissin hem hala burada bekliyorsun tabii söylediğine gore , sende Stockholm sendromu olmuş tohtora git ilaç yazsın.

2 söylediklerin piyasaya tam ters , kıt değilsen digerisin

3 ben bu hikayeyi hem 3 hissede daha gördüm yaşadım , boş yapanı hemen tanırim

8. Tipik bir lumpenle karşı karşıyayız. Kendini hesap sorma pozisyonunda gören içi boş bi kimlik. Bu hakkı nereden buluyor belirsiz. Kim bu hakkı vermiş ona belli değil. Aynaya bakıp kendini görevlendirmiş. Bir bak geçmişte temel değerlerle ilgili bir şey söylediği yok. Varsa yoksa onla bunla uğraşır. Sürekli başkalarını suçlamak ne elde edecek anlamadım.

Sayfa 288/553 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •