Sayfa 288/761 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 6084 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Çok ilgisiz kimsesiz bir hisse, kimsenin dikkatini çekmiyor diyelim dikkatleri üzerine topladı heyecanı 2 gün içinde buharlaşıyor bu kasar kısır ve vasat bir hisse.
    Sermaye artırımı haricinde, başka bir haberden yükselme beklenti söz konusu olamaz bence..
    Bu kadar baskının akabilinde muhtemelen bir beklentisi vardı bence.

3. Bu gün bir yerleşim yerinde Zte marka fiber saha kutularını TTelekom alt yapı çalışmalarında kullanıldığını gördüm.Kutu satıyormuş.....sevindim

4.  Alıntı Originally Posted by setiturhan Yazıyı Oku
    Bu gün bir yerleşim yerinde Zte marka fiber saha kutularını TTelekom alt yapı çalışmalarında kullanıldığını gördüm.Kutu satıyormuş.....sevindim
    Yarın tavan olur mu bu haberle

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by setiturhan Yazıyı Oku
    Bu gün bir yerleşim yerinde Zte marka fiber saha kutularını TTelekom alt yapı çalışmalarında kullanıldığını gördüm.Kutu satıyormuş.....sevindim
    Kutu tabiki komik olur. Fakat ZTE nin FTTx fiber kablosunun 2019 Aralikta Netaş tarafından yerli malı onayı ITO dan alındı. Şubat 2020 Cumhurbaşkanı bir konuşmasında 5G ye geçişin olmazsa olmazı yerli alt yapı demişti. Fiber kablo kullanılıyorsa artık Müjdatta bizi durduramaz.
    Son düzenleme : Doctorre; 16-04-2020 saat: 00:01.

6.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yarın tavan olur mu bu haberle

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yarın mı olur Cuma mı olur artık... 10.50 üzerinde kalması şartıyla bir atraksiyon bekliyorum açıkçası..

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by setiturhan Yazıyı Oku
    merkez bankasının tuvalet kagıdı satması gibi bir şey para getirmıyor o işler

8. Kutunun içi boş degildir

Sayfa 288/761 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •