Sayfa 289/358 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 2857 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Enka hep bedelsiz ve temettü verir, hep bilanço güzel gelir, yeni bir şey değil ki...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tabiki yeni birşey değil 4 sene bedelsiz ve temettüsünü aldım saolsun.Kayıtlı sermaye tavanını bir anda 10 milyara çıkarmak istemesi dikkat çekiyor. Geçmişe bakarsanız bu kadar yüksek kayıtlı sermaye tavanı artışları gelmedi.Birşey ifade etmeli mi göreceğiz.

2. Abi şirket büyüyor, zaten sermayesi sermaye tavanına yakın idi
    5 yıl geçerli sermaye tavanı. Yani bence çok da ekstrem değil yani.
    Ama sermaye tavanı arttırıyorum deyince kağıdın tavan olması çok ekstrem Bir durum...

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3. dün ky tavana götürdü diye yazıldı itiraz ettim o alan ky şimdi döküldü
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    dün ky tavana götürdü diye yazıldı itiraz ettim o alan ky şimdi döküldü
    dün kaç dk da tavana götürdü kaç ky aldı. bence kimse alamadı. bugün sabah yüzde 5 den mallandı ky

5. 9,33 den sonra fazlalıkları bende veriyorum ky dadanmaya başladı
    ytd deli saçmasıdır

6. Ne oldu buna? Boş boş, konuşa konuşa indirmişler aşağıya... Ytd.

7. Sıkıntı yok, ayarını kaçırmış birileri, tekrar yerini bulmaya çalışıyor, sonra efendi efendi gitsin... ama uyuz eşeğe sarmasın, gitsin yani... Ytd

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

8. Arkadaş ne kadar iyi aile çocukları varsa borsaya toplanmış hep bana hep bana al sana al sana elinden geleni adınıza koymayın iyi aile çocukları sizigidi sizi

Sayfa 289/358 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •