Sayfa 289/342 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Ben dün ve bugün de biraz alim yaptım, dün 4.14, bugün 4.21 den aldım

2. Bari temettuye kadar zıplatmayın da ecuk daaa alalım

3. Kimse yok forumda

Bu kagıtta yatırımcı Lehine gelişme olmaz ...yılın yarısı oldu hala genel kurul tarıhı bellı degıl...Bayramdan önce olaydı katılırdık bi çift sözümüzü söyledik genel kurulda...cb avanesi satıyorsa mal kaptırır ...son takas durumunu atan olursa sevinirim....bu hafta bin lottann fazla aldım...durmak yok alıma devam...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bu kagıtta yatırımcı Lehine gelişme olmaz ...yılın yarısı oldu hala genel kurul tarıhı bellı degıl...Bayramdan önce olaydı katılırdık bi çift sözümüzü söyledik genel kurulda...cb avanesi satıyorsa mal kaptırır ...son takas durumunu atan olursa sevinirim....bu hafta bin lottann fazla aldım...durmak yok alıma devam...ytd
    Usta seninmi çeşme de otel tarzı bir yerin vardı? Vardıysa duruyor mu?

Evet benimdi 16 ay önce devrettım emlak sektörüne geçtım tası tarağı toplayıp tekrar gurbetcı oldum....kafam rahat ... ne dağda evim var nede kurtla kavgam...gnl kurul olsaydı bahaneyle İzmir’de gelecektim...alamandaki sırketı kapatmasaydınız oraya CEO olmak istedim...o zaman Sızde ky da rahat ederdi...( hng işe el attıysak kurudu)....gercı cb mahdumlarıbdan daha kötüde yönetmezdik...takas veren olcak mı...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,707
    Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

gecenin saat 2 sinde yatakta olunur bak rikide bende form'dayız.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 289/342 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •