Sayfa 29/803 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 225 - 232 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    hısse altı dolardı bugun 1 dolarne yatırımmmm, dun bes lıraydı ıkıgunde %15 dusdu
    ekske olsa nasılsazarardayım burdayım bakalım ne hayaler ne hayallerrrrrrr
    Neyin etkisindesin tam anlaşılmıyor.

Ama yarın uyanınca herkesin karşısına gerçekler çıkacak.
    İşte bu kaçınılmaz.

YTD

2. Arkadaşlar borsada tecrübe her şeydir. Sizden tecrübeli, bilgili olanlardan faydalanın ki aynı hatalara tekrar tekrar düşmeyesiniz. Bunun için de gecenin bu vaktinde size nugyonun bilançosunu anlatanlara "ah" demeyesiniz ki, devamlı size anlatacak birini bulabilesiniz. Çok uzun uzun forumlarda dolaşmam. Bilanço zamanları görünürüm genelde. Ama bundan böyle de bu topikte de bir daha yazmayacam gibi görünüyor.

3. Herkese hayırlı ve bol kazançlar dileğiyle iyi geceler.

YTD.

4. Ortada bir düğün varsa merak etmeyin pistte, spekde oynar..

17 yıllık tecrübem bunu söyler...

Herkese iyi geceler

Yapmayın sn VaL. Yorgan yakmayın. Biz sizin değerli görüşlerinizi devamlı merakla bekliyoruz. Bilanço konuşabilen bir elin parmaklarını geçmeyecek kişilerden birisiniz. Siz lütfen gerekli gördüğünüz hususların altını çizmeye devam edin. Ben sizi zevkle okuyorum.

6. Valentine hocam, değerli fikirlerinizi yazmaya devam edin..Saygılar..

7.  Alıntı Originally Posted by Hyperion Yazıyı Oku
    Kumar dinimizce haramdır... bu kağıdı almak da resmen kumardır.. kimse KY rızkı falan demesin Allah aşkına... bu kadar sığ ve manipülasyona Nugyo gibi kumar kağıdına para yatırıp 3-5'i beğenmeyip daha çok daha çok diye bekleyip sonra stop'u kaçırıp zorunlu yatırımcı olanlarla dolu bu hisse...

Doğru diyorsunuzda, hangi kağıtta yok bu oyun.Tam beni anlatmışsınız, nugyo on'lara geldiğinde % 50 yapmıştım,satamadım,taki eski yerine gelene kadar.Herkese bol kazançlar,ve de hayırlı geceler olsun.

8. Öncelikle Bilanço hayırlı olsun.
    Sn VaLeNTiNe değerli emeğini bizimle paylaşıp bilanço ve şirketin projeleri hakkında bizi bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim. Bölünme öncesi 5 ten aldığım hisse o gün bu gündür elimde. 10 lardayken ansızın mal boşalttıklarında, 8 lerde debelenirken 8 altı yok derken ve 3 lere geldiğinde hep buralardaydım. Sn Hyperion'un haklılık payı var kendimce 10 larda % 50 kardayken projelere bakarak yatırımcıyım diye 20-30 bekledim. stopa geldiğinde stoplamadım. 6 yılda burada bir çok üye yazdı çizdi. Kimi bilgisini paylaşıp yardımcı olmaya çalıştı, kimi birilerini suçladı, kimi geyik yaptı. Demem o ki; Paylaşımları değerlendirelim kararı kendimiz verelim. Bilgi beceri olmasada yapılanı eleştirmek çok kolay. Önemli olan eleştiriye alternatif getirmek iyisini doğrusunu yapabilmek. Bu beceri yoksa yapana saygı göstermek.
    Yarınımız çok daha güzel kazançlı ve bereketli olsun
    Emek verip bilgisini paylaşanlara tekrar teşekkürler. İyi geceler .
    Son düzenleme : güneyli07; 01-03-2017 saat: 01:51.

Sayfa 29/803 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •