Sayfa 29/450 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by xdemir Yazıyı Oku
    Diyorsun ki çeşmenin başında ayrılmayın ama suda içmeyin ha Galip gelecek kaplarınızı dolduracak. Dikkat edin Galip kapları da almasın
    Ben bekliyorum kardeşim...Zaten şahsi düşüncem dedim.Benim maliyetim 1.14...Bekliyeceğim.Yüksekten alanlarında bu fiyattan vereceklerini düşünmüyorum. Amma kapı alır amma doldurur...Orası ayrı konu...Ama bu adamın tarzı bu değil diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sent from my HTC One A9 using hisse.net mobile app

RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Evet. Takas yorumu yapacak olan
    ...

5.  Alıntı Originally Posted by 07hakan Yazıyı Oku
    Evet. Takas yorumu yapacak olan
    ...
    Ben de merak ediyorum.

Sent from my HTC One A9 using hisse.net mobile app

6. Bugün toplam neredeyse 18 milyon aliş 14 milyon adet satış işlemi olmuş bu kadar malı ky almasi mümkün degil kim aldi niye aldi neden aldi bir sürü soru off offf bizde arada kaynadik gittik 10 bin para vardi zarar zarar kaldi 6 bin onuda buraya yatırdık geriside burda bitecek heralde

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

7. Bence.

Buyuk oranda takasa sahip ilk 5 karsilamsis min 600 Bin adet olarak. Diger kismindan gorunen kisimda 3.5 mikyon dagitilmis gorunmekte tabiki ky ortalama yapmis ama 600 bin altinda nice alan gorunmuyor ilk bes te.

Bu manada metronun satisi karsilanmis diyorum . Ne zaman toparkayacagi ni kestirmek zor.

Aga sirayla goturmektem siranin mepette olacagini hissediyorum.

cok saglam kar realızasyonu yapılmıs gorunuyor. Kendımce duzeltmesını yaptı. ne zaman yola cıkar bılemeyız . bende malıyet dusurmek ıcın bırcok kademede alıs yaptım. geldıgı noktaya cok cabuk cıkarmı zaman gosterecek .
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

Sayfa 29/450 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •