Sayfa 29/589 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 4712 madde; 225 - 232 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bak bu gün osuruk muhabbetini bıraktınız kağıt azıcık kendine geldi,ve hemen sataşmaya başlıyorsunuz ,ondan sonrada buranın atmosferi bozuldu deyip zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsunuz.
    şimdi iyi dinle ben bütün kıllılar aynı kişidir desem hoşunuza gidecekmi sataşmadan duramıyormusunuz ,benden bir daha alıntı yapmaman için seni şimdilik sadece uyarıyorum ,sizler sahibinin sesi gibi olmayı deneseniz fena olmaz ,
    ayrıca bir daha sana sokulmadıkca miyavlama işine bak
    Neden hektasi sevmeyenler, horoz kus veya kartal koyuyor profiline anlamlandiramadim. Degisik bir tesaduf. Ozellikle yapildigini dusundum. Haksiz olabilirim. Kimseye laf sokmak degil amacim. Sadece bir gozlem.

2. Şöyle bişiyler bence. Burhan abi senle bigün dudu reisin KFC'de ziyafet çekelim, rakı balık pardon tavık kanat ayran yaparız abim benim:
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by BEAUVOIR Yazıyı Oku
    Neden hektasi sevmeyenler, horoz kus veya kartal koyuyor profiline anlamlandiramadim. Degisik bir tesaduf. Ozellikle yapildigini dusundum. Haksiz olabilirim. Kimseye laf sokmak degil amacim. Sadece bir gozlem.
    sen burada defalarca bir adam neden sabahın 5,30 undan gecenin 3,30 una kadar yüzlerce yazı yazar onu bir açıklasaan çok daha makbule geçer, efendice cevap yazdığın için burada kesiyorum bir daha genelleme yapmamayıda öğrenseniz iyi olur,ayrıca hektaş bende var ve sevdiğim bir kağıt ,kontr la eşit fiyatta olduğunda bile değiştirmedim burada buna şahit bir çok insan var,onuda nereden çıkarıyorsunuz.
    biz hektaşa değil burada insanlarla dalga geçmeye ve insanları kışkırtarak kendini bir halt sanan ve kendisinden başka kimsenin görüşüne tahammül edemeyen kasıntılara karşıyız ,ve şeyhe şıha karşıyız

bakın bu gün öğlene kadar burası ne güzel süt limandı ,ne yaptınız ,sataşma yapmaya çalıştınız ve burayı şikayet edilir duruma düşürdünüz lütfen yapmayın bırakın kuş ta yazsın kurtta yazsın ,alide yazsın velide yazsın ,burada insanları katagorize etmeye çalışan zihniyete karşı olmalı karekteri olan insan

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sen burada defalarca bir adam neden sabahın 5,30 undan gecenin 3,30 una kadar yüzlerce yazı yazar onu bir açıklasaan çok daha makbule geçer, efendice cevap yazdığın için burada kesiyorum bir daha genelleme yapmamayıda öğrenseniz iyi olur,ayrıca hektaş bende var ve sevdiğim bir kağıt ,kontr la eşit fiyatta olduğunda bile değiştirmedim burada buna şahit bir çok insan var,onuda nereden çıkarıyorsunuz.
    biz hektaşa değil burada insanlarla dalga geçmeye ve insanları kışkırtarak kendini bir halt sanan ve kendisinden başka kimsenin görüşüne tahammül edemeyen kasıntılara karşıyız ,ve şeyhe şıha karşıyız
    Benden mi bahsediyorsunuz? Baskasindan mi? Anlayamadim.

Kizdiginiz seyi hic anlayamadim. Size saglik ve esenlikler dilerim.

Geçen yıl bölünme öncesi ve sonrası yaptığı hareket döneminde yazılanları tek tek ortaya döktürtmeyin bana...

Cübbeli hocam benim yerime konuşmuş.

Şimdilik sadece uyarıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=1n4ZEth39y8
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Bay_Ballı Yazıyı Oku
    Çok mübarek bir vidyo, teşekkürler kardeş yumurta önemli...
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 29/589 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •