Sayfa 29/805 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. 3 den aldım 3,15 den çıktım gözüm yemedi kaçan balık büyük oldu

2.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Yoo orda biraz debelendi de taban kalktiktan sonra....
    Ben şahsen seansa 50 dakika varken tabana alışlarımı girdim geldi çok uzatmaya gerek yok girdik gidiyoruz bakalım nereye kadar

3. Gececek mi arti ya

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Ben şahsen seansa 50 dakika varken tabana alışlarımı girdim geldi çok uzatmaya gerek yok girdik gidiyoruz bakalım nereye kadar
    senin yerinde olsam yüzde 10 gördü mü satardım düşen bıçak tutulmaz derler

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Böyle şeyler de yemini sevmem ama bunların ne kadar aç olduğunu göstermek isterim. Yemin ediyorum ki tabandan sadece 7500 liralık alım girdim ki tabanda 200 bin küsür lot varken ve baktım vermemiş taban kalkmış. Hastanede oldugum icinacele giriş yaptım ama ne bileyim 7500 lirayla kaldıracaklar.bileydim çaktırmadan bin bin alırdım. Şimdi şunu görmenizi istedim güya milyonlar dönüyor ya hepsi hikaye adamlar 7000 e bile yedirmediler
    Ytd
    tabanda 270 bin mal oldu nasıl vermediler sen kaldıktan sonra girmiş olmalısın ben akşamdan 2,90 girdim ve geldi stoplos 3,0 ve 3,05 gibiydi tabanı gördü ve kalktı ama yinede kontrollü olmak gerek yazılanların hiç bir değeri yok son kararı alacak kişi kendi verir.

6.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    tabanda 270 bin mal oldu nasıl vermediler sen kaldıktan sonra girmiş olmalısın ben akşamdan 2,90 girdim ve geldi stoplos 3,0 ve 3,05 gibiydi tabanı gördü ve kalktı ama yinede kontrollü olmak gerek yazılanların hiç bir değeri yok son kararı alacak kişi kendi verir.
    Kardes hastanedeyim cep tel islem yapıyorum. Baktım 2, 88 hemen 7550 lira nakit vardı. Ben hepsini birden alisa girdim zamanim yoktu. Baktım portfoyde yok alisa girip bntasa baktım 2, 93 olmuş inan acildeyiz doktor çağırdı. Şimdi isim bitti alış iptal ettim.istersen özel e tel numaramı atayım . Ytd

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Kardes hastanedeyim cep tel islem yapıyorum. Baktım 2, 88 hemen 7550 lira nakit vardı. Ben hepsini birden alisa girdim zamanim yoktu. Baktım portfoyde yok alisa girip bntasa baktım 2, 93 olmuş inan acildeyiz doktor çağırdı. Şimdi isim bitti alış iptal ettim.istersen özel e tel numaramı atayım . Ytd
    geçmiş olsun kardeşim allah acil şifalar versin. Nasipde varsa olur.

8. tam bir kumar kağıdı şu anda.
    Bu akşam inş brüte alınmaz şu anki hareketleriyle brüt en büyük adayı.
    Eder fiyatı 2 tl.üstü gereksiz bugün son mallarını da çıksınlar bakalım. sonrasında vakfn gibi olur

Sayfa 29/805 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •