Sayfa 29/774 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 225 - 232 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. internet sitesinde bölümlerde üretilen ürün çeşitliliği az gibi.Ancak savunma sanayi bölümü heyecanlandırmıyor değil.Oraya tav oldum ben ilerisi için oradaki çeşitlilik artarsa güzel olur sanki.

2.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    internet sitesinde bölümlerde üretilen ürün çeşitliliği az gibi.Ancak savunma sanayi bölümü heyecanlandırmıyor değil.Oraya tav oldum ben ilerisi için oradaki çeşitlilik artarsa güzel olur sanki.
    İşte akıllı adam benide heycanlindiran yer yanlız bir tren oluşsun daha yeni suanda tek veri takas .9 milyona 25 milyon talep var bakalım ne olacak.Kisa vadede bazen böyle hisseleri ucuruyorlar .berkosan hissesinde 2 den 15 gitmişti ne gunlerdi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Yarın meksa satmaz ise 1 milyon kaldi elinde ve iş de aldıklarını satmaz ise yarın bence direk tavana gider bu gün meksa ve açığa a1 satti bask a satan yok yarın rengi belli olur erken bir tavanda benim düşüncem bu kağıt şu anki fiyatı 2 ye katlayabilir benim düşüncem

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın ola bakalim

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Arkadasim Trabzon liman çok pahalı ben girmem .Ama kesin bir anlaşma yapmışlardır.speklerle belli olmaz bana pahalı geldi.glyho daha ucuz ...

Doğru diyorsun abim ben senin kadar anlamam ama anladığım bisey benim bildiğim Albayraklar sirketin sahibi ve cumhurbaşkan â yakınlığı malum bak gör bana göre nereye gelecek
    Ama sizden yine ricam bi sorum olacak ben hala si bu hisseyi nasıl 1:83 maliyetiniz var onu öğrenmek istiyorum yani halka arzda ayin 10_11 inde oldu yani bi taban tavan fiyatı gibi bisey mi var sadece öğrenmek istiyorum yardımcı olursan sevinirim

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaş diyelim ki 1.96 dan aldım.2.32 verdik sonra %50 ile 2.28 aldın o zaman 1.96 dan 4 kademe aşağı duscen sonra ,%50 ile 2.18 düşerken sen 2.20 den toplayacak olursan 2.32 den verdin 2.20 ye 12 kademe Altan almış olursun.1.96 dan 4+6 dus

Nakit kraldır.

7. Yani X2+y2-z3 borsayı bilmiyorsan her çıkana atlama,çok düşene saldırma ,piyasa düşerken sağlam duranlara bak vadenize uzun olsun ...kısa vadede senin parayı yerler.parani kimseye kaptirma

Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    İşte akıllı adam benide heycanlindiran yer yanlız bir tren oluşsun daha yeni suanda tek veri takas .9 milyona 25 milyon talep var bakalım ne olacak.Kisa vadede bazen böyle hisseleri ucuruyorlar .berkosan hissesinde 2 den 15 gitmişti ne gunlerdi

Berkosan'ı halka arzda almıştım açılışta taban yapmıştı.Sonrası malum dediğiniz gibi oldu.

Sayfa 29/774 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •