Onemli Gunler Banner
Sayfa 290/814 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Benim için giriş 38, çıkış 43 aralığında ama bu sefer çıkmadım, beklenti devam ediyor yakında çıkar ortaya.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. federal kardeş varsa coşar yoksa geldiği gibi aşağı sarkar ytd

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Ico çok gizemli yazı lar yazıyorsun.Adam 39.4 dan aldım ,41.1 dan sattım diyor.(yani hayali satış mı yaptı)Bence hayali değil gayet normal.Kademelerde ,zaman birimide doğruluyor.
    Son 1-1,5 aydır yeni girenler küçük küçük kar yapıp yapıp çıkıyorlar.Mrshl da böyle durumlar pek görülmezdi.Bu durum genelde dyo da olurdu.Nitekim bende dyo da defalarca girip çıktım ve her sefer inde ekmek bıraktı.Küçük küçük ekmek bırakan hisseler yavaş yavaş çıkış trend in de olduğunu gösterir.
    Büyük balinalar ı yakalamak için küçük balıklar kademe kademe ( feda edilir) yedirilir.
    SAYGILAR SEVGİLER

Kimsecikler kalmadı herhalde.Karını yapan ALLAH bereket versin deyip gidiyor.Mrshl ı nerden alırsan al hergün kar veriyor.Bilmiyen lere duymayanlara duyrulur.Bu arada elbet birgün düşecek ama Atını alan üsküdara geçmiş olacak.Ondan sonra çok bilenler ben demiştim diyecek.Biz karımızı cebimizekoyduktan sonra sen ne dersen de.
    Neden se bu yazımı sürekli yapıştırmakgeliyor içimden.

4.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Kimsecikler kalmadı herhalde.Karını yapan ALLAH bereket versin deyip gidiyor.Mrshl ı nerden alırsan al hergün kar veriyor.Bilmiyen lere duymayanlara duyrulur.Bu arada elbet birgün düşecek ama Atını alan üsküdara geçmiş olacak.Ondan sonra çok bilenler ben demiştim diyecek.Biz karımızı cebimizekoyduktan sonra sen ne dersen de.
    Neden se bu yazımı sürekli yapıştırmakgeliyor içimden.
    Doğru söze ne denir. Takibe devam, daha yeni başladı sayilir macera.

5. Bu gün 47 üzerinde kalırsa gerisi gelir gibi görünüyor.

Bazıları bacak bacak üstüne atmış , çekirdek çıtlatıyor.(47.76)
    Bazıları da duvar kenarında tırnaklarını yiyor.(35.00)

7.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bazıları bacak bacak üstüne atmış , çekirdek çıtlatıyor.(47.76)
    Bazıları da duvar kenarında tırnaklarını yiyor.(35.00)
    Olm nasıl bir hayalgücü var sizde...Nasıl etki etmişsem bilinçaltınıza yerleşmişim...Bu hareketin kaynağı nedir hiç düşündün mü? Yada 2 hafta önce attığım mesaja baktınmı? Sizin bilmediğiniz birçok şey bana fısıldanıyor...

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Acayip dedikodular var...heyecanlandım doğrusu

Burdan alacak babayiğitler kağıtla akraba olmayı göze alacak iyi anlamdamı yoksa kötümü onu da siz anlayın bakalım biraz kafa yorun

YTD

8. miletti trolleyenlere, yalan yanlış laf çevirenlere, akıllı geçinenlere, her durumda üstte kalmaya çalışanlara, her zaman ben demiştim zaten diyenlerin ve de ..........
    insanda haysiyet olur arkadaş.

Sayfa 290/814 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •