Sayfa 292/450 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 3593 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    kişisel görüşüm yatırımcılardaki en büyük yanılgı f/k ya dayalı yatırım anlayışı..beklenti neydi yılsonu bilançosu çok iyi gelecek.zaten f/k düşük hisse daha da ucuz olacak fiyat 66 iken bile f/k düşük algısı ve hurra alım taktiği.iyi de f/k mevcut durumu gösterir.Geleceği şirketten başka kim bilebilir ki.üretim duruşlarıyla zaten sinyal vermiş..ama kimse inanmak istemedi..elde kaldı tek iyi bilanço beklentisi..inşallah bu bir oyundur ve gelecek parlak bilançoyla tekrar o 90 tl hedef fiyat aracı kurumların beklentisi gerçekleşir ama borsada kime ne kadar güvenilir derseniz o da ayrı bir tartışma konusu.
    SELAMLAR NASILSINIZ

Sizde yazmışsınız bilanço da çok iyi gelmeyecek 9 aylık da ne geldiyse ona yakın bi şey gelecek benim beklentim

2.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    SELAMLAR NASILSINIZ

Sizde yazmışsınız bilanço da çok iyi gelmeyecek 9 aylık da ne geldiyse ona yakın bi şey gelecek benim beklentim
    3.çeyrek karı 259 değil mi.O kadar kar gelecekse bu hunharca satış niye peki.Ben o karın geleceğine inansam harekete geçerim mutlaka tepkisi olmalı ama öyle bir satış var ki negatif düşündürüyorlar

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    3.çeyrek karı 259 değil mi.O kadar kar gelecekse bu hunharca satış niye peki.Ben o karın geleceğine inansam harekete geçerim mutlaka tepkisi olmalı ama öyle bir satış var ki negatif düşündürüyorlar
    Borsaya bir bakar mısınız lütfen 8 gündür hergün düşüyor ben bir sebep bulamıyorum.

Bekleyip göreceğim bakalım nasıl olacak

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Borsaya bir bakar mısınız lütfen 8 gündür hergün düşüyor ben bir sebep bulamıyorum.

Bekleyip göreceğim bakalım nasıl olacak
    tamam onun farkındayım ama tepe noktsına göre en çok düşenlerden biri son 1 ayda hem de daha yüksek primli hisseler bu kadar düşmemişken.Kaldı ki bugün bile piyasadan negatif ayrışması normal mi? Oyun mu gerçek mi bilançoda anlayacağız.Neyse bilanço gelsin belli olur herşey.

5. Eregl bilaçosu iyi beklenmiyor deniliyor ama %3 yukarıda, hem bunun kadar da düşmemişti, mesele bilanço değil, tahtacının başka bir entrikası olabilir yoksa bunc düşüşe rağmen bugün de %3 düşmesine izin vermezdi, belki de donunu almışlardır beli mi olur, umarım almışlardır, hesap veremeyecek duruma düşmüştür belki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Xiktiret abi battı balık yan gider boşver salla gitsin
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eregl bilaçosu iyi beklenmiyor deniliyor ama %3 yukarıda, hem bunun kadar da düşmemişti, mesele bilanço değil, tahtacının başka bir entrikası olabilir yoksa bunc düşüşe rağmen bugün de %3 düşmesine izin vermezdi, belki de donunu almışlardır beli mi olur, umarım almışlardır, hesap veremeyecek duruma düşmüştür belki.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ketum cemtaş

8.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Xiktiret abi battı balık yan gider boşver salla gitsin

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtacıya atış serbest, nereye vermek isterse veriyor, devre kesiciler, tabanlar havada uçuşuyor, düşüşlerde Mercedes, yükselişlerde tosboğa mübarek, bugün tabana kadar basmış, pandemide de tabanları yağlamıştı. Bu dönem böyle, dayanan dayanır, dayanamayan satar gider,
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 292/450 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •