Sayfa 293/326 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. şimdi bugün bir deneme yaptım,sabah 30,50 300,500 adet pasiften satış yazdım ni 15 dakka bekledim, oltaya gelen yok ,aktif olarak ufaktan vermeye başladım, 6000 tane verdim, şimdi soruyorum kim alıyor bunları ? ben elimdeki malın % 10 feda ettim ama işe yaradı ,100 bin de koysam alırlardı eminim, top sizde kendi kararınızı kendiz verin, yatırm tavsiyesi değildir ,test sonucu elde ettiğim veri şu , 12 aylık ıyı gelecek patron kendine
    çeki düzen veriyor , baştan beri bunu yazdım diğer kağıtlarda ,euyo, yada et yat,ta oyunun parçası olmıcam , o çok akıllı geçinem yaratıklar sizden öle bir çıkarki bunun acısı para felan geçmez o gün , ölüm de varrrrrrr....

3. yok artık daha neler, gazozuna maç mı yapıyoruz...

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. kardrşim emeğine sağlık teşekkür ederim, lakin bunların bizim gerçeğimizi yansıttığını düşünmeyelim , elli bin tane fırıldak dönüyor hisse dünya kadar geri geldi yüz bin lotlar havada uçuyor anlayan varsa beri gelsin, burüt takas gelmiş işlem hacmi hız kesmiyor, kim bunlar zararına al ver yapanlar, yüzsüzlük tavan yapmış...

7. demekki benden başka şikayeti olan yok, yada herkes verdi kurtuldumu, yada bu şartların oluşumu insanları mutlu etmiş ...

8. Kağıttayız çok şükür.
    Otobana çıkmaya az kaldı.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 293/326 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz