Sayfa 294/355 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Sn foton daha önce yazmıştiniz 4, çeyrek daha güçlü bilanço açıklayabilir diye bence iyi 3, ceyrek açıkladı sizin düşünceniz nedir ?
    sn alp, bilanço detaylarını yorumlayarak yazacağım. önce elektrik firmalarının çarpan ortalamasını bulmam gerekiyor ,

şunu söylemeliyim açıklanan kar normal idare eder.
    2021 üçüncü çeyrek solo 52 mil idi. bu yıl üçüncü çeyrek solo 118 mil 2,2 kat artırım olmuş geçen yıl aynı döneme göre, bu yıl ilk çeyrek 69 , 2. çeyrek 86 ve 3. çeyrek 118 mil, son çeyrek çok daha iyi bir kar gelecektir şühe yok.
    benim evladiyelik hissemdir Naten,
    Son düzenleme : foton; 09-11-2022 saat: 19:33.

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sn alp, bilanço detaylarını yorumlayarak yazacağım. önce elektrik firmalarının çarpan ortalamasını bulmam gerekiyor ,

şunu söylemeliyim açıklanan kar normal idare eder.
    2021 üçüncü çeyrek solo 52 mil idi. bu yıl üçüncü çeyrek solo 118 mil 2,2 kat artırım olmuş geçen yıl aynı döneme göre, bu yıl ilk çeyrek 69 , 2. çeyrek 86 ve 3. çeyrek 118 mil, son çeyrek çok daha iyi bir kar gelecektir şühe yok.
    benim evladiyelik hissemdir Naten,
    Sn foton; kardeş hissesi olan "esen" niye üvey evlat muamelesi görüyor. Bütün değerleri hepsinden iyi ama en az primlenen. Yorumlarsanız sevinirim.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

3. Patron bilancodan yuk istemiyor , ben bilancoda 300 ve ya 350 Milyon TL gecen seneye gore dusuk gelsin diye gider gosterilmis . gecen donem insaat tahahut genel gider o bu sene eksi 184 Milyon , satislarin maliyet gecen seneye gore 3 kat artirmis , genel yonetim gideri - 50 Milyon Tl gecen sene 21 milyon velhasil patron giderleri ucurmuslar sayamadigim o kadar gider varki yazamiyorum , bu bilanco icin o kadar lot toplanmaz , bi bildikleri var bakalim beklicez , bana gore bu bilancoda 200 Milyon eksik rakam var , hayir gecen yil neden sifirdi 9 ay hicmi tahahut gider olmadi bu sene 184 milyon genel gider diyosun , finansal tablo elektrik gelirleri ve insaat tahahut 1 Ocak 2020 ile 1 ocak 2022 degerleri karsilastirinca insan gulesi geliyor bakin konusalim , yatirim tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Sn foton; kardeş hissesi olan "esen" niye üvey evlat muamelesi görüyor. Bütün değerleri hepsinden iyi ama en az primlenen. Yorumlarsanız sevinirim.
    hocam ESEN 319 mil kar açıkladı, sermayesi 64 mil. 319/64=4,98 HBK denktir 5, natene göre %20 daha ucuz 75 falan olmalı, ESEN de Naten gibi son çeyrekte karını artıran bir firma, bu firmaların yıllıklarını göremeden birşey söylemek zor, Nihayetinde üç hissede patronun kontrolünde, hangisini nereye taşıyacağını kendisi bilir.

5. Atlamasinlar dikkat cekmesin istiyor bilnacodan guzel gozukup atlamasinlar yuk istemiyor acik acik , yatirim tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6. Türev araclarindan nakit cikislari ( 376.280.901 ) gecen sene hic yok )))))

7. Sayin Anadolu Alp odas bilanconuz ve tavaniniz hayirli olsun

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    hocam ESEN 319 mil kar açıkladı, sermayesi 64 mil. 319/64=4,98 HBK denktir 5, natene göre %20 daha ucuz 75 falan olmalı, ESEN de Naten gibi son çeyrekte karını artıran bir firma, bu firmaların yıllıklarını göremeden birşey söylemek zor, Nihayetinde üç hissede patronun kontrolünde, hangisini nereye taşıyacağını kendisi bilir.
    Teşekkürler Sn foton bence iyi sayılır sıkıntı yok he yarın Naten nasıl tepki verir bence yarın yükselişe devam edebilir he düşüş olursa da ben teknik yönden değerlendiririm 6 günden beri yükseliş yaşadığı için.

Sayfa 294/355 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •