Sayfa 294/342 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Bu acemi ayak takımı milyonlarca EUR luk şirketi heba ediyorlar

2. CB Allahaşkına insaflı ol biraz, yatırımcının yanında dur ya! Yatırımcı sana ne yaptı da yerlerde süründüyorsun hisseleri? Eline ne geçiyor? Bizim ahımızı alıyorsun ve beddua alıyorsun, bedfua akan iflah olmaz BAK demedi deme

3. Bu şirket duruyor duruyor bir anda birtakım kararlar alıyor, hangi ara karar veriyorsunuz, hangi ara karar alıyorsunuz? İzmirde BAKAB firmasına hizmet veren bir firma yetkilisi ile görüşmüştüm 09 mayıs 2019 da, bana dediği şuydu, bu firma kararları aniden alır, bir anda alır, hiç kimse beklemeden bir anda bazı kararlar alır ve hayata geçirir dedi, geçmişe bakın hep böyle, CB başkan bizim istediğimiz kararları neden almıyorsun? yap şu Bedelsiz sermaye artışını artık!

Acele etmeyelim temettulerle alım yapcaz daha...aman cb mübarek adamsan kagıdı buralarda tut.ucuza mallanak...o para kazanamıcak ama biz kazançaz...50 milyon TL bağladı para ölüp gdyım...yuro alsaydı daha fazla kazanırdı...önce halka açılmak için göbegını yırttı sımdı de gerı toplamak için...ömrünü Yedı be...ytd

adı üstünde bakab alıyorsun bakıyorsun aylarca

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    adı üstünde bakab alıyorsun bakıyorsun aylarca

BAK doğru söze ne denir, ben on yıllardır BAK'ıyorum.:yes:
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. Hareket var bugün hissede

8. Ne zaman kafayı kaldırsa ziraat ve tacirler direkt satista

Sayfa 294/342 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •