Sayfa 294/932 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Prim yapmayanların bant genişliği ve kriter sayıları, sinyal gediği andaki değerlerine yakın seyrediyor.
    Sevgili BJK Coccinella bi şey soracağım. Malum yaşlılık, göz görmüyor, kulak duymuyor, şeyde neyse o bu konunun dışında. Abi ben 2 gündür bakıyorum bakıyorum. Anlayamadım. Herhalde benim gibi bi sürü adam bakıp geçiyor. Bize prd bana anlatır mısın ?
    Abi senin sistem nasıl çalışıyor . püf noktasını sormuyorum tabi .Orası bizi ilgilendirmeyen aşaması. Abi nasıl oluyor
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili BJK Coccinella bi şey soracağım. Malum yaşlılık, göz görmüyor, kulak duymuyor, şeyde neyse o bu konunun dışında. Abi ben 2 gündür bakıyorum bakıyorum. Anlayamadım. Herhalde benim gibi bi sürü adam bakıp geçiyor. Bize prd bana anlatır mısın ?
    Abi senin sistem nasıl çalışıyor . püf noktasını sormuyorum tabi .Orası bizi ilgilendirmeyen aşaması. Abi nasıl oluyor
    Hiç hafta sonları yüklediğim dosyaları inceleyebildiniz mi? Ya da Uygulama Kılavuzunu (Eski de olsa bu kılavuzda mantık ve işleyiş anlatılıyor) okuma şansınız oldu mu? Eğer bunları yapmadıysanız anlatmam çok uzun sürer. Eğer incelediğiniz halde anlayamadığınız neresi ise anlatmaya çalışayım.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ayrıca hassasiyetiniz için teşekkür ederim abi...

Duruma bakarsak büyük ihtimalle bugün yine sisteme takılan senet bulamayacağız... Biz stop seviyesi belirlemesek de ellerinde hisse olan arkadaşlar umarım istedikleri yerden stop yapmışlardır. Sistemin bir handikapı da stop olunduktan sonra aynı senet için tekrar alış seviyesinin belirlenmemesi... Şimdilik elden gelen bu...

İstediğimiz ya da aklımızda kalan şeylerden birisi de düşen piyasada senet bulabilmekti... Bundan sonraki dönemde (eğer endeks düşüşe devam ederse) bunu test etmiş olacağız...

Şu ana kadar endekse kafa tutan, (Gerçi seans bitmedi ama) bugün tavan yapan MNDRS...

Eğer portföy içinden yine kafa tutan olursa ya da yukarıda belirttiğimiz şekilde düşen piyasada senet yakalayabilirsek sisteme olan inanç daha da gelişecektir...

7. Mavi trend ( 148.000 ) kırılmamalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    emeklerinize sağlık ağbeyler
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 294/932 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri