Onemli Gunler Banner
Sayfa 295/548 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Açıklamalar
    28 Mart 2018 tarihinde (bugün) gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısında, Yönetim Kurulumuz'un 28 Şubat 2018 tarihli kar dağıtım teklifinde yer alan kar dağıtım tarihi ( 30 Nisan 2018 ) önerisi "kar dağıtım tarihi belirlenmesi konusunda Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi" şeklinde tadil edilerek kabul edilmiştir.

file:///C:/MATRIKS/DATA/haber/tmp.html

2.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Gerçektende temettü çok güzel %79 oranında..
    1lot başına yaklaşık 25 kuruş..

Hala o kadarda açık olmasına rağmen gk tutanakları okuma bilmiyorsunuz yada kötü niyetli görevliler basmış burayı...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    28 MART 2018 TARIHINDE (BUGUN) GERCEKLESTIRILEN OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA, YONETIM KURULUMUZ''UN 28 SUBAT 2018 TARIHLI KAR DAGITIM TEKLIFINDE YER ALAN KAR DAGITIM TARIHI ( 30 NISAN 2018 ) ONERISI "KAR DAGITIM TARIHI BELIRLENMESI KONUSUNDA YONETIM KURULU''NA YETKI VERILMESI" SEKLINDE TADIL EDILEREK KABUL EDILMISTIR.

Temettu iptal diyen olmadi okuyun bakalim ne diyor.Allah a sukur finansal okur yazarligim saglamdir
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. 30 nisan 2018 tarihinde kar dağıtılsın önerisi tadil edilmiş...
    yerine tarih atamayıp, tarih işi için yönetim kuruluna yetki veren bir öneri sunulmuş...

30 nisana temettü beklemeyin diyor yani:D

4.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    30 nisan 2018 tarihinde kar dağıtılsın önerisi tadil edilmiş...
    yerine tarih atamayıp, tarih işi için yönetim kuruluna yetki veren bir öneri sunulmuş...

30 nisana temettü beklemeyin diyor yani:D
    890 milyon usd nakit gelecek 210 milyon usd yukumluluk kalkacak hala 30 milyonun hesabını yapıyorlar. Bu dogan adam olmaz vereceksen ver vermeyeceksen verme zaten sana gelecek 28 milyonu.

5. Verecek verecek te 30 nissndan önce satacak bu sirketi...ky hisseden cikmaz temettü bekler diye boyle bir açıklama yapmışlardir...nasil bir satişsa, firmalarin toptan degeri belli ama firma firma soylemiyorlar...sonra da diyorlar bu ülke hukuk devleti...keske olsa...nerde bistte ky nin hukuku....by ler bağıttıra bağıttıra hak gasp ediyor...

Ornek olsun diye soluyorum...mederes tekstilin(sahibi riza akça) osman akca tarim urunlerinden alacagi var... 100 milyon tl....spk al su parani diye uyariyor...o da incir ceviz aliyo osman akcadan .mahsuplastik diyo...iyi de menderes textil ve enerji isi yapiyo....1 hafta sonra kapa bir haber duduyo...osman akca ile anlastik kuruyemis ticareti yapacagiz diyo...danismanlik hizmeti verecek diyo...
    Spk nin sesi cikmiyo...

Tuclk de 2 yildir buyuk ortak 3 aya bir haber gonderip hisse satabilirim diyo😆

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6. Yaw finansal okuryazar arkadaşlar daha önce belirlenen tarihte bir değişiklik yok en geç 30 Nisana kadar dağıtılacak. Matrixdata 28 Şubatta belirlenen kar dağıtım tarihi demiş de 28 Şubatta kar dağıtım tarihi mi vardı? 30 Nisana kadar ibaresi aynen kalmış bugün belirlenecek olan esas tarih belirlenmemiş yönetim kurulu bilahere belirleyecek denmiş
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7. Alman spk sini getir koy denetlesin...bist 450 k olmazsa 2 yila adam degilim...
    250 milyon kari eritip 200 milyon zarar aciklayip bedelli bolunen şirket bilirim...
    Gorevini yapmayan spk uyelerini de...yoneticileri de Allah'a havale ediyorum....devlet bu hususta oldukca ilkel...isimiz Allah a kalmis

Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

8.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Alman spk sini getir koy denetlesin...bist 450 k olmazsa 2 yila adam degilim...
    250 milyon kari eritip 200 milyon zarar aciklayip bedelli bolunen şirket bilirim...
    Gorevini yapmayan spk uyelerini de...yoneticileri de Allah'a havale ediyorum....devlet bu hususta oldukca ilkel...isimiz Allah a kalmis

Aynen iştirak ediyorum...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 295/548 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •