Sayfa 295/466 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Bu hisse yıl sonu 3 keşke olsa 2020 de 5 olursa öpüp başımıza koyalım 10 olur olur fakat bu mondi ve desek ne olacakki mondi için çok lüks bir şey bu..bunlar aç gözlü sadece kendilerine çalışıyorlar yatırımcısına 3-1 var sadece...yarın açılış ilk etap aşşağı ve sonra yukarı gidecek diye düşünüyorum bakalım ne yapacak....;)

Asla ytd....!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Bu hisse yıl sonu 3 keşke olsa 2020 de 5 olursa öpüp başımıza koyalım 10 olur olur fakat bu mondi ve desek ne olacakki mondi için çok lüks bir şey bu..bunlar aç gözlü sadece kendilerine çalışıyorlar yatırımcısına 3-1 var sadece...yarın açılış ilk etap aşşağı ve sonra yukarı gidecek diye düşünüyorum bakalım ne yapacak....;)

Asla ytd....!!!!!
    Neden düşsün ki bu dönem zarar azaldı...Teorik olarak dönem bazlı karlı...Bu gün 1.70 üzeri inşallah....

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hadi rastgele açılış fena değil +1,24% - 1,63 TL

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Hadi rastgele açılış fena değil +1,24% - 1,63 TL
    Sayın Entrika maliyetleri azaltıcı giderleri düşürücü tedbirlerin karlılığa uzun vadede dahada güzel etki edeceğini düşünmekteyim. Keşke birde örtülü kar transferine son verseler tadından yenmeyecek. .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. satışlar iptal, çalışlar gelsin bakalım....y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Sayın Entrika maliyetleri azaltıcı giderleri düşürücü tedbirlerin karlılığa uzun vadede dahada güzel etki edeceğini düşünmekteyim. Keşke birde örtülü kar transferine son verseler tadından yenmeyecek. .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok doğru söylüyorsunuz...Bunu uzun zamandır söylüyoruz ama dinlemiyorlar....Sulh ile uslanmayanın hakkı kötektir....En sonunda vergi dairesi ve maliye ciddi bir ceza kesecek o zaman akılları başlarına gelecek....İnşallah...

7. günlük al sat harici . portföy de sabit tire oranını yüde 10 dan yüzde 15 e çıkardım .y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    günlük al sat harici . portföy de sabit tire oranını yüde 10 dan yüzde 15 e çıkardım .y.t.d.
    Hayırlı olmasını temenni ederim.

Sayfa 295/466 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •