Sayfa 296/337 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon
Arama sonucu : 2689 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. sermayesi düşük ve üzerine kar eden hisseler bu yıl kartonun bedelsiz vermesi ile kıymete bindiler..karton sayesinde bu hisseler tekrardan hatırlandı...bence çok da güzel oldu...sermayesi düşük olan hisseler altın değerine geldiler...açıkçası ben de bu rüzgardan egegübre ve jantsadan iyi kazandım...şimdilik de kancayı bir bebek hisse olan gedzaya attım...

gedza 11,6 milyon tl lik düşük sermayesi ile üç çeyrekte 17 milyon kar yapması ile , döviz fazlası ile ,ihracatçı yapısı ile düzelen finansalları ile ve en önemlisi de bu yıl içinde toplamda yapacağı devlet teşvikli 50 milyonluk yatırımları ile göz kamaştırıyor...bu yatırımlardan 39 milyonluk kısmı otomotiv sektörüne yönelik..bu yatırım ile otomotiv plastik aksamları üretecek ve yepyeni bir sektöre el atmış olacak...ayrıca madenler ile ilgilenen bir de iştiraki var...bu yatırımları bu yıl sonunda bitirmeyi hedefliyor..bu yatırımlar ile birlikte cirosu ve karı katlanacaktır...ayrıca bu yıl içinde sermaye tavanı süresi doluyor...eğer süreye uyacak olursa sermayesini 11,6 milyondan 35 milyona bedelsiz olarak artırması lazım..

bu güzel beklentiler ile güzel çıkması lazım...ama hisse toplu...orda birileri ağalıklarını ilan etmişler...baskı ile suni olarak hisseyi zapt etmeye çalışıyorlar...geleceğin konyası ,egeeni ,jantsası ,alcarı ,egegübresi olarak görünüyor bana...tek sorun ordaki küçük ağa...

bu tür kaliteli hisselerde cefa çekmeden sefa çekilmiyor....tıpkı karton ve konyada çekilen cefalar gibi...neyse dostlar ben biraz derdimi açtım burayı da işgal ettim kusura bakmayın lütfen..

ben hepinize başarılar diliyorum...umuyorum ki piston da hakketiği yere çıkar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Sayın keko yanlış yere yazmışsınız.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın keko yanlış yere yazmışsınız.

Sayin umut bey piston icinde bir grafik yok mu...bfrende hareketi guzel tahmin ettinuz...ama kisa surdu malesef...ruca etsem ikisi icinde bir yorum yaparmisiniz...

4. Merhaba,

Bloga #FMIZP 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

5. Grafik günlük ve logaritmikdir.
    Bunda da sıkışma devam ediyor. 183-195 arası hareket ediyor. Bana göre bir kaç güne sıkışmanın sonucu belli olacaktır

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Yarın 180 e dokunabilir. Çarşambaya yönünü belli edecektir. Yada 185 den döner. Artık gitmesi lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Yarın 180 e dokunabilir. Çarşambaya yönünü belli edecektir. Yada 185 den döner. Artık gitmesi lazım

umut bey sabırla bekliyoruz piston çok sıkıştı artık ataklar bekliyoruz

Sayfa 296/337 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •