Sayfa 296/392 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 3136 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Benim bir hedefim var
    Bilen biliyor
    Yakında olur mu bilemem
    Mayıs ayını bulmaz kanımca
    9.40
    Ytd !!!

2. Pili bitti

3. Faizlerin düşmesi perakende, enerji, gyo ve otomotiv şirketlerine olağanüstü karlar sağlayacaktır. Daha dünkü bir enerji şirketi neredeyse 4 kattan fazla artış gösterdi...Ayen yatırımlarını hayata geçirmiş ve karlı bir şirket...Kurların stabil ve faizlerin düşmesi ile başarılı bir borç yönetimi (karın iyi değerlendirilmesi) sağlarsa bu fiyatlar hayal olur.

Santraller mevsimsel olarak en verimli dönemlerine girdiler. Bunlar üretim verilerini artıracaktır. 4.36 direnci (AOF 4.40) seviyesi ile kırılmıştır. Artık önümüzde ara (4.48) ve 4.54 TL dirençleri çıkacaktır.

Bu dönemde daha fazla şirket satınalma hikayesi duyacağız. Belki Ayen içinde bu durum söz konusu olabilir.

Ayen için sıralı hedeflerim ; 5, 7.50, 10, 15 ve 22 TL

Bu 5 ayaklı hedefte umarım başarılı olurum. Bu benim kavgam ''Siz Karışmayın''

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Hedeflerin çok güzel ulaşılmaz değil sayın ortağım. Son bir ay içerisinde Doçe ve Citi yoğun satış yaptığı halde hissenin direnç göstermesi olumlu bir gelişme. Benim hedefim 9.40 Mayıs ortalarına kadar göreceğimi ümit ediyorum. Umarım sizin öngörüleriniz gerçekleşir.
     Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Faizlerin düşmesi perakende, enerji, gyo ve otomotiv şirketlerine olağanüstü karlar sağlayacaktır. Daha dünkü bir enerji şirketi neredeyse 4 kattan fazla artış gösterdi...Ayen yatırımlarını hayata geçirmiş ve karlı bir şirket...Kurların stabil ve faizlerin düşmesi ile başarılı bir borç yönetimi (karın iyi değerlendirilmesi) sağlarsa bu fiyatlar hayal olur.

Santraller mevsimsel olarak en verimli dönemlerine girdiler. Bunlar üretim verilerini artıracaktır. 4.36 direnci (AOF 4.40) seviyesi ile kırılmıştır. Artık önümüzde ara (4.48) ve 4.54 TL dirençleri çıkacaktır.

Bu dönemde daha fazla şirket satınalma hikayesi duyacağız. Belki Ayen içinde bu durum söz konusu olabilir.

Ayen için sıralı hedeflerim ; 5, 7.50, 10, 15 ve 22 TL

Bu 5 ayaklı hedefte umarım başarılı olurum. Bu benim kavgam ''Siz Karışmayın''

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Hedeflerin çok güzel ulaşılmaz değil sayın ortağım. Son bir ay içerisinde Doçe ve Citi yoğun satış yaptığı halde hissenin direnç göstermesi olumlu bir gelişme. Benim hedefim 9.40 Mayıs ortalarına kadar göreceğimi ümit ediyorum. Umarım sizin öngörüleriniz gerçekleşir.
    Umarım herkesin gönlündeki hedeflere ulaşır. Ben şöyle değerlendiriyorum. Grafiğe baktığımızda küçük çanaklar sürekli tekrarlıyor ve bir süre dinleniyor. Büyük çanak ise bizi 20+ seviyelerine taşır. Küçük çanaklarla yavaş yavaş büyük çanağı tamamlayacak gibi...

Faizlerin düşmesi ve kurların stabil olması nispeten jeopolitik risklerin azalmasından faydalanacak sektörlerin başında geliyoruz. Umarım hisseye KY ilgisi ile seri bir hareket sağlayacaktır. Belki bizim gençlerinde ilgisini çeker...

Sizin belirlediğiniz hedef değerine belirttiğiniz sürede ulaşmasını diliyorum. Tahta yapıcı hisseyi yükseltip salıyor bu da trade imkanı sağlar. Kar oranında hisseyi her gün %5 yukarı yazıp dönüşte tekrar alınabilir.

Belki bir yerde ''Kopuş Gap'' yaşanabilir... Yolumuz uzun gerekli sabra sahibim...Bana ''Katolik Nikahlı Entrika'' derler...Hedefime ulaşmadan asla pes etmem...

aylık takas

Sayfa 296/392 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •