Sayfa 296/601 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Yeniayukr Yazıyı Oku
    Bakin bugunku haberi bile aciklamadilar kapa. 154 megawatt ihracat boru degil tum yurtdisi isimizin yarisi kadar is demek. Aksen bolu goynukte uretip hatlara iletcek ve ordan da hoop iraka. Artik yurt icine calisan dogalgaz santrallerinin tamami tasinacak anlasmalar pesibdeyiz. Asil bomba karabag azarbaycan ve libyadan bekliyorum birde somaliden bir gelisme olursa tadindan yenmez. Ama bana gore libya kesin gibi. Özbekistan oyle 4 uncu ceyrek felan beklemez. Nisanda insaat tamamlanir mayis gibi olay biter. Bekletmezler okadar. Kontrolmatikle sozlesme imzalanmis. Bitmistir oranin kaba insaati. İs isten geciyor aciklama yapiyor adi sirket. Yakinda gene haberlerden ogreniriz ozbekistanda turk sirket santral 240 mgw kurdu calismaya yarin basliyor diye
    Sabah açıklayacaklar demek ki.

Neyse iş büyük iş, bu sadece başlangıç. En kısa sürede de 300-350mw çıkacaktır. İşin yarın başlaması güzel, 2021 bilançolarda full ırak işi olacak. Irak işinden minimum yıllık, 30m usd kar gelir, mızrak çuvala sığmaz artık.

2. Bana kalırsa 30m usd az bile ama ilk çeyrekte full yazdığı için göreceğiz sene sonu için.
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Sabah açıklayacaklar demek ki.

Neyse iş büyük iş, bu sadece başlangıç. En kısa sürede de 300-350mw çıkacaktır. İşin yarın başlaması güzel, 2021 bilançolarda full ırak işi olacak. Irak işinden minimum yıllık, 30m usd kar gelir, mızrak çuvala sığmaz artık.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya alıcılı başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +6,66 ortalama tahmin ise +6,72 puan oldu.
    Foreks'in 33 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +13,87 puan olurken, en düşük beklenti ise +2,17 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 33 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    BIST 100 Endeksi, cuma gününü 0,03 puan artışla 1426,03 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(28/12/2020 - 09:18:18)

4.  Alıntı Originally Posted by Yeniayukr Yazıyı Oku
    Bakin bugunku haberi bile aciklamadilar kapa. 154 megawatt ihracat boru degil tum yurtdisi isimizin yarisi kadar is demek. Aksen bolu goynukte uretip hatlara iletcek ve ordan da hoop iraka. Artik yurt icine calisan dogalgaz santrallerinin tamami tasinacak anlasmalar pesibdeyiz. Asil bomba karabag azarbaycan ve libyadan bekliyorum birde somaliden bir gelisme olursa tadindan yenmez. Ama bana gore libya kesin gibi. Özbekistan oyle 4 uncu ceyrek felan beklemez. Nisanda insaat tamamlanir mayis gibi olay biter. Bekletmezler okadar. Kontrolmatikle sozlesme imzalanmis. Bitmistir oranin kaba insaati. İs isten geciyor aciklama yapiyor adi sirket. Yakinda gene haberlerden ogreniriz ozbekistanda turk sirket santral 240 mgw kurdu calismaya yarin basliyor diye
    Haberi nerede görebiliriz?

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Vay arkadaş haber hala yok
     Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Haberi nerede görebiliriz?

6. Bana göre şu an en gerçekçi beklenti bu hafta açıklanması gereken Mali anlaşması. Geçen senelerde mali ve madagaskarın 65% civarı kapasite ile çalıştığı düşünülürse şöyle 140 MW 10 yıl diye bir haber tadından yenmez. Zira adamların bize fazlasıyla ihtiyaçları var. Umalım da süprizler pozitif yönde olsun. Ha tabi bu tahtacının umurunda olur mu ? Zannımca pek olmaz YTF

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

7. Bu tahtacı beklenti ve karlılığın önünde nasıl duracak bakalım 2021 de
     Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Bana göre şu an en gerçekçi beklenti bu hafta açıklanması gereken Mali anlaşması. Geçen senelerde mali ve madagaskarın 65% civarı kapasite ile çalıştığı düşünülürse şöyle 140 MW 10 yıl diye bir haber tadından yenmez. Zira adamların bize fazlasıyla ihtiyaçları var. Umalım da süprizler pozitif yönde olsun. Ha tabi bu tahtacının umurunda olur mu ? Zannımca pek olmaz YTF

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tahtada bir bilek güreşi var. Bakalım kim kazanacak?
    YTD

Sayfa 296/601 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •