Onemli Gunler Banner
Sayfa 296/500 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. Mal toplama için her gün tavandan alacağına galip kredili işleme kapadı. 3 iş gününde malları toplar zaten

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Ama yine de ölecek hissede değil de tam tersi daha yeni doğan hissesinde yakalandığın için şanslısın. Yani kısa sürede kurtulma şansın var. Bu hafta bitti zaten. Haftaya 2, 25 i görme ihtimali yüksek bence. Hatta beklersen 2 hafta sonra kârda bile olursun diye düşünüyorum. Ytd
    Yağımızda kavrulup gidiyorduk terazi hiç olmadı şimdi boşluğumuza denk geldi yapacak bir şey yok.

3. Alım satım paylaşabilecek olan varmı

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Alım satım paylaşabilecek olan varmı

VANGD günlük takas

5.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Alım satım paylaşabilecek olan varmı

Sonumut23 kardeşim galip abin kıyağını yaptı sana zararını kurtardın... Bulaşma da kaşınıyon gene gene verecek eline

6.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    VANGD günlük takas
    Teşekkürler hocam

7.  Alıntı Originally Posted by faruk55 Yazıyı Oku
    Sonumut23 kardeşim galip abin kıyağını yaptı sana zararını kurtardın... Bulaşma da kaşınıyon gene gene verecek eline
    Faruk kardeş ben VANGD alsam da almasam da hep takip ediyorum uzun süre zararda bekledim satmadım zararı kurtarınca birazda kar yapınca sattım inşallah herkes zararını kurtarır.Bugün ki düşüş dikkatimi çekti ondan sorayim dedim kardeş İNŞALLAH sende kârını yaparak satarsın

8.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Bu bilanço yani 3 çeyrek 1 borclardan 2.5 milyon dusecek.2- 30 eylul 2017 ye kadar faizi ile yaklaşık 18 milyon gelecek .1 kerede oyle taksit falan yok.yani 3. Ceyrekte gecmis yillar zararlari ödendikten sonra en az 12 milyon kalacak.Ve su an da tum sosyal medya dahil piyasada konusulan Galip Öztürk bir kere daha test edilecek.Gercek iş adamı holding sahibi oldugu görülecek , yada butun nefreti alan Türkiye de tartışılan bi patron olacak.Kime zarar verecek onlarda kendilerini biliyor zaten EYLÜL. EKIM KASIM ARALIK TA ne olacagını göreceğiz.Ytd
    Utkuaaaaaaal nerdesin
    Sesim geliyormuuuuuu
    Sesime ses veeeeeeeer

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 296/500 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •