Sayfa 297/788 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Vermeyinde yükselsin vicdansızlar, bu gidişle GÖZDE ile fiyatları eşitlenecek yakında

2. Forumdan ikimizden baska kimse kalmadi istus Herkes ya satti,yada ceza aldi kufur yuzunden gonder bir pasta da bakalim...teknikci mardin de kayip...bikti herhalde...

3. Pasta atmıyorlar baktığım sitede birkaç seanstır. Sanırım alıcı ve satıcılar bilinmesin diye mi?

4. Başka pastası olan arkadaş var mı sayfada acaba? rica etsek alıcı ve satıcıları..

5. bugünki pasta eklenmiştir.
    Attached Images Attached Images

6. tesekkurler Fakazlı...Su işlem hacmine bak otur agla...

7. İstus al sana batırımcı ilişkilerinden bana gelen son cevap... 40 milyonu da sormustum...

Sayın.....

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.’nin hisse fiyatı, diğer tüm halka açık şirketler gibi hisse senetleri piyasasında belirlenmektedir.

Şirketimizin kamuya açıklanmamış her hangi bir durumu söz konusu olmayıp, faaliyetlerini iş planları ile uyumlu olarak devam ettirmektedir. 03.02.2017 tarihli KAP açıklamamız ile atandığını duyurduğumuz yeni yönetim ekibimiz, şirketimizin uzun vadeli iş planları çerçevesinde, tüm pay sahiplerimizin menfaatlerini gözeterek çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin kamuya açıklanması gereken tüm bilgileri Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuatlara uyumlu olarak, Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapılmaktadır.

Şirketimizin Yönetim Kurulu’nun 03.02.2017 tarihinde alınmış olan Yönetim Kurulu kararında “Şirketin büyüme stratejisini desteklemek amacıyla hakim ortak olan Yıldız Holding A.Ş.'den 40 Milyon TL'ye kadar sermaye avansı talep edildiği ve bu tutarın gerektiğinde hisse alım programı çerçevesinde kendi hisselerini satın almak için kullanabileceğini†açıklanmıştır. Söz konusu açıklamadan sonra Şirketimiz çeşitli fiyat seviyelerinden nominal tutarı 1.158.000TL olan pay satın almıştır. (bedelsiz sermaye artışı öncesindeki rakamdır) Alım sonrasında Şirket’in şirket sermayesi içinde sahip olduğu payların oranı %2,895’e ulaşmıştır.
    Şirketimizin, Kamuyu Aydınlatma Platformu yolu ile yaptığı konuya ilişkin farklı bir açıklaması bulunmamaktadır.
    Şirketimizin yılsonu finansal sonuçlarını açıklama tarihi henüz netleşmemiş olup, belli olduğunda yatırımcı ilişkileri websayfasındaki takvim bölümüne eklenecektir. http://www.biziminvestorrelations.com/default.aspx
    Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Yatırımcı İlişkileri Bölümü

8. Bunlar harbi o.cocukları...Başı 7,69da .ötü 7,61.

Sayfa 297/788 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •