Sayfa 297/450 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Patron kalan ruchanları ucuzdan almak istiyor sanki...y.t.d..

2. adam simdide ICBC ye dadanmıs .. olum gelsene bu tarafa

3. selam arkadaşlar diyelimk, yarın hisse aldık bu durumda gene bedelliye katılma zorunluluğumuz varmı bildiğim kadarıyla Rayiç pazarı da kapandı....ne olur bu durumda bilen yazarsa sevinirim...

4. cuma alırsan bedelliye katılma zorunluluğu yok 12 ekim son banka öyle dedi

5.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    cuma alırsan bedelliye katılma zorunluluğu yok 12 ekim son banka öyle dedi
    peki diyelim aldık ama bedelliye katılmak istemiyoruz o zaman Ne olacak rayiç tahtasıda kapandı ?

6. Arkadaslar ozelden benzer sorular gelmis. Tek tek cevaplamak yerine buraya yazayim.Kagit bolundukten sonra atlas alanlarin bedelli ile uzaktan yakindan isi olmaz. Bedelliye isteseler de katilamazlar zaten. Ancak kagit bolunmeden once elinde hisse olanlar, bolundukten sonra hesaplarina yansiyan ruchan oraninda bedelliye katilirlar tabi isterlerse. Bedelliye katilmak isteyenler bedelini hesaparinda bulundurup bedelliye katilirlar. Katilmak istemeyenler de zaten ruchan tahtasi kapanmadan once ruchanlarini satmak zorundaydilar. Bir de şu soru sorulmus. " Ben ruchanlarimi satmadim ama bedelliye de katilnak istemiyorum. Ne olur?? Ona da cevap vereyim. O zaman bedelini yatirmadigin ruchan degeri kadar olan paran buhar olur.. Lafin ozu, ruchan tahtasi kapandiktan sonra elinde ruchan bulunanlar bedelliye katilmak durumunda.. kagit bolundukten sonra atlas alanlar ise elllerinde ruchan olmadigi icin bedelliyle alakalari yok.. lutfen bu konuda baska mesaj atmayin. Yeterjnce net açıkladığımi dusunuyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

7. Vay be CİGULİ ile eskiden sokaklarda o çalar https://www.youtube.com/watch?v=S-uXSBD-va0 ben oynardım. Elinden kurtulmak için Arabistan çöllerine kaçtım. CİGULİ bu ne yapacağı belli olmaz. Yolunu şaşırıp bir düşse çöle ben biliyorum yapacağımı
    Son düzenleme : colkutupayısı; 12-10-2017 saat: 11:19.

8. ulan galip baska tahtalara girdigin kadar kendi şirketlerine sahip cıksaydın daha çok dua alırdın millet sana artık beddua edıyo atlasda ruchanlar bugun son yarın ne yapcan bakalım paraları nerde yiyecen burdamı yoksa baska tahtadamı

Sayfa 297/450 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •