Sayfa 297/568 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4540 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
     Alıntı Originally Posted by temettuverimi Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım bu resesyon sadece demir çelik sektörü için mi oluyor?
    Resesyondan ziyade bu Rus malı olayı sanırım piyasayı bozdu. Diğer sektörler hiç resesyon varmış gibi durmuyor.
    İş yapmayan dükkanda sinek avlayan küçük esnaf gibi olduk
    Sonumuz hayırlı olur inşallah.
    İnşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hisse çok bariz, dün yazdım mı bilmiyorum, sabah 11:20 den sonra sat...Daha o aşamaya gelmeden satış başladı zaten, çok bariz, hisseyi 18'e indiremeyenler, indiremeyecek olanlar acısını bu şekilde çıkartıyor... Hisseyi %5 çıkacağı gün eksi kapattırarak... Her çıkışında basarak. Benim şahsi görüşüm, bunların bir patlaması yaşanacak ama bakalım ne zaman?
    Fedoramca işlerin yolunda gitmedigini soylemisti.Ben de bilanconun kotu gelecegini soyluyorum, duyum aldim

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
     Alıntı Originally Posted by Mel100508 Yazıyı Oku
    Fedoramca işlerin yolunda gitmedigini soylemisti.Ben de bilanconun kotu gelecegini soyluyorum, duyum aldim

Bilanço iyi gelmeyecek bencede ...Duyum almadım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. endeks rekoruna red eden hisse olmuş bu..

5.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Rusya tamamen saçmalamaya başladı. Gerçekleşmesi mümkün olmayan bir şeyi söylemesi çaresiz olduğunu gösterir.
    KAtılıyorum! Putin dikkat dağıtıyor. AB'ye vermek istemiyorsa bizim üzerimizden niye satıyor gazı ki? Artık söylemleri tutarsız, o kadar savaşa girmeyeceğini de söylemişti en başta, sonra başka bir sürü şeyler... Gerçekten çaresizlik ve kafa karıştırma çabaları...

Barış toplantılarını da dünyayı oyalamak için yaptı, savaşı uzatacağını çok iyi biliyordu...

6. Bilançonun faaliyet tarafında iyi gelmeme ihtimali kuvvetli ihtimal zaten, bundan sonra ki 2-3 çeyreğinde kötü gelmesi de kuvvetli ihtimal
    Mesele sektörle alakalı zaten
    Sektör düzelmeden iyi bilanço beklemek hayal kurmaktan öte değil
    Hayallerle yatırım yapanları da hissede ki baskı uyandırmıyor ve türlü senaryolar ile umut saçılmaya çalışılıyor ise
    Zaten objektif olunmadığını gösterir
    Objektifliğini yitirenler, duygusal bağ kuranlar hayal kırıklığına uğramasın
    Siz evinizi kış tutun bahar gelirse ne ala
    Zaten temettücüler olarak satılık hissemiz yok
    Ancak sektöre ve şirket karlılığına dair umudumuz da yok
    Objektifiz aşık değiliz
    Ancak en azından şu vahşi enflasyonu biraz olsun hisse fiyatına yansıtmalı piyasa
    Çok gaddar fiyatlama yapılıyor
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by Mel100508 Yazıyı Oku

Bu arada bunlar doğru da olmayabilir. Yorum yapıldı çünkü, tam anlamı ile işler yolunda değilin cevabı da değil aslında.

8. Devlet iş bankasının bir bankamatiğini bile alamadı. İsdemirin kapıdaki bekçisini bile alamaz. Oyak devlete yardım eder. Erken vergi öder, işe adam alır ama kimse oyağa dokunamaz. Buna kalben inanın.

Sayfa 297/568 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •