Sayfa 298/525 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4194 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Sayın ercanbay' ın belittiği tahtada bu işlemleri yapan eğer karın deşen Jack ise; sıkı dur karın deşen Jack.Bizlerde senin kıç.nı deşeceğiz haberin olsun!!!!!!

2. Arkadaşlar! Eplas'ın kap haberler bölümüne girince 29.12.2022 den bu yana iki haber ve tam 18 adet devre kesici bildirimi var.Garip değil mi?

Ben bu şirketin patronu olsam,safi bu durumdan dolayı yerin dibine geçerdim.......

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Yukarıda da belirttiğim gibi , inşaatla ilgili bütün şirketler tavandan işlem görüyor.Bu or.spu çocuklarının derdi nedir anlamadım? Daha ne kadar tutabileceksin bakalım? Diğer şirketlerden mal alamayan yatırımcı, seans kapanmadan EPLAS'a gelecekler zannımca.
    Merhaba,

Değerli kardeşim, senelerdir yatırımcıları hisseden ve kendisinden tiksindirdi bu aşağılık adam ve ailesi.

Borsayı çalıştıran dinamiklerin ve yatırımcıların hepsini aleyhine çevirdi.

Sanki, çok iyi bir iş yaptıklarını zannediyorlar...

Terbiyesiz ve haysiyetsiz insanlar;

Hissenizden ve sizden insanlar tiksindi. Gelseler, biliyorlar ki yine aşağılık bir şey yapıp, insanların zamanını ve parasını çalacaksınız. O yüzden hisseden uzak duruyorlar. Veriler, mal varlıkları, arsalar vs. ortada. Ama gel gör ki, adam sabıkalı.

Sahtekar, yalancı ve hırsız. Uyduracağı kötü bir haber ve bilanço ile senede girecek ciddi yatırımcıları bile batırabilir.

İnsanlar bunun farkındalar. Biz de farkındayız, adamı senelerdir şeffaflığa ve ahlaka davet ettik. Hisseye yeni gireceklere, "uzun vadede girecekseniz girin, yoksa girmeyin..," dedik.

Neden buradayız? Çünkü şirketin ederini biliyoruz. Daha önce de defalarca yazdım, "biz kazanmadan, kazanamazsın, biz mecbur kazanacağız", dedim.

Bir iş adamının ve ailesinin düştüğü duruma bakar mısınız? Zavallıca ve çok aşağılayıcı.

Bu zenginlik içerisinde, para için kendilerini aşağılayan davranışlar, tutumlar ve operasyonlar.

"Unutulur", diyorlardır belki...

Hayır, asla unutulmaz.

Tarihe çok not düştük.

Bunlar para için, alçalan değil; yerin dibine girmeyi göze alan insanlar.

Yazık ki, ne yazık...

Bu kalibredeki insanların, çok kısa zamanda ürettikleri ürünlerde de kaliteyi düşürecekleri kaçınılmazdır.

Neyse,

şimdiye kadar aldıkları ödülleri bağışlıyorum. Bundan sonra kendilerine bir şey taktim edildiğinde, takdim edenlerin gözüne bunların ne mal olduğunu sokacağım.

İyi bir akşam diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

4.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Yukarıda da belirttiğim gibi , inşaatla ilgili bütün şirketler tavandan işlem görüyor.Bu or.spu çocuklarının derdi nedir anlamadım? Daha ne kadar tutabileceksin bakalım? Diğer şirketlerden mal alamayan yatırımcı, seans kapanmadan EPLAS'a gelecekler zannımca.

Arkadaşlar! Seans sonuna doğru yatırımcı Eplas'a da gelebilir dedim ancak;39 TL den tek kalemde 38 TL 'ye İng Yat'dan tek kalemde satış yapılan tahtayı gören yatırımcılar da bir kere daha düşünür herhalde.Beklemeye devam......
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 20-02-2023 saat: 18:17.

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Eplas'ın kap haberler bölümüne girince 29.12.2022 den bu yana iki haber ve tam 18 adet devre kesici bildirimi var.Garip değil mi?

Ben bu şirketin patronu olsam,safi bu durumdan dolayı yerin dibine geçerdim.......
    Arkadaşlar! 19. kasıtlı devre kesicimiz hayırlı olsun.Yine İng Yatırım.

6. Bu başlığı şu anda 18 kişi okumaktadır. (4 üye ve 14 ziyaretçi)

KOMODOR 2019, DUFRESNE, Kbayer1, ss.kose

Arkadaşlar! Sadece izlemeyelim,birşeyler yazalım.Zira bu işlemler küçük yatırımcı arkadaşlara zarar verecek....

7. Aşağılık spek! Bütün inşaat sektörü ile ilgili en kötü ,en pahalı şirketler dahi tavan olurken,Bugün de tutabilecekmisin bakalım.Sen burada tuttukça arkadaşlar uygun fiyattan mallanıyor haberin olsun.Zavallı ,ezik........
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 21-02-2023 saat: 11:14.

8. Merhaba,

Değerli arkadaşlar, geçtiğimiz aylarda ve yıllarda Kz'nin elden aldığı 12M$ borcun, hissenin önünde bir engel olduğu yazılmıştı.

Bence Kz'nin bizzat uydurduğu bir şeydi. Öyle de olsa, o zaman ve sonraki dönemde işe yaradı. Hisseyi, uzun süre engelledi.

Bu engel, Kz'nin şahsi borcunu ödemesi suretiyle, kalkmış oldu.

O kadar parayı, nasıl, nereden bulduğu da ayrı bir muamma( Mazhar'ın operasyonundan diyebilirsiniz). Çok büyük para.

Peki bu hisseye nasıl yansıdı?

Bir engel kalktı ama hisse aynı.

Neden?

Neden olduğunu defalarca yazdım zaten.

Bu hissenin, fabrikanın ve üretilen mamulün suçu değil.

Bütün veriler, geçtiğimiz süreç, şirketin elindeki mal varlıkları, hissenin eninde sonunda ederine geleceğini gösteriyor ve bunu biliyoruz.

Yazılan hiç bir yazı ve yorum, Şirket ve fabrikanın performans ve değeri ile ilgili değil, ben, biz hissemizin gerçek ederini biliyoruz.

Bizim tek şanssızlığımız, ahlaksız ve vicdansız insanların hissesine yatırım yapmış olmamız.

Hisselerini halka açan bu insanlar, bu hisselerin bedeli sanki yatırımcılar tarafından ödenmemiş gibi, tamamına sahip olmak istiyorlar.

Allah'tan asla korkmazlar ama,

Ben yine de onları Allah'a havale ediyorum. En kısa zamanda, birer birer ilgilenmesi ve topluma da duyurulması dileklerimle.

----------------------------------------------

Hisse şimdiye kadar baskılandı, engellendi ve yatırımcılar korkutuldu.

Ama,

Bizler kazanmadan kazanamazlar.

Mecburen kazanacağız.

Sabır demeyeceğim, çok uzun yıllar sabrettiniz.

Bir süre daha bekleyin derim.

Saygı ve selamlarımla,

Sayfa 298/525 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •