Onemli Gunler Banner
Sayfa 298/370 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Bu salak hisseyi niye bastılar,beklenti başlamadan bitti mi

2.  Alıntı Originally Posted by ODUN ADAM Yazıyı Oku
    Konu Yargıtay a ne için gidecek ki? önce mevcut alt mahkemede davanın sonuçlanması gerekmiyor mu? Ondan sonra yargıtay duruma göre konuya girmeyacakmi?? Ayrıca Yargıtay neden "...ŞİRKETİ SAHİBİNE VERMEK ZORUNDA.." hukukda / Kanunda böyle bir kaide kural mı var?..
    konu zaten yargıtayda, karşı taraf için tek bir suç unsuru bile yok aslında. fetöcülerin %99u serbest bırakılmak zorunda ama yasayla kozalı alır devlet sanırım kafayı taktı.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    konu zaten yargıtayda, karşı taraf için tek bir suç unsuru bile yok aslında. fetöcülerin %99u serbest bırakılmak zorunda ama yasayla kozalı alır devlet sanırım kafayı taktı.
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    iki yıl önce yazmıştım mahkeme 2022 mart sonu biter diye. Benim kanaatim yargıtay şirketi sahibine vermek zorunda ama Akın ipeğe verildiğinde işlerin önüne taş koyabilirler olumsuz tarafı bu. Bu nedenle bu hafta dikkatli olun derim karar çıktığı an taban olabilir
    24 Martta bunu yazdınız şimdi başka bir şey.
    Bana göre ister devlete geçsin ister İpeklere, durum bugünkünden daha iyi olur. Her iki halde de en azından küçük yatırımcının genel kurula katılıp bazı şeyleri sorma imkanı doğar. Bugünkü durumda kayyum, yönetim kurulu da benim genel kurul da benim diyor, peki biz neyiz? En azından artık ne olduğumuz ortaya çıkar

4. Ramazan ayındayız ve bugün cuma. Bir yıllık dönemde %25 getiri sağlayan kozal'ın bu yüksek başarısında katkısı olan tüm yönetim, söyleyin bu yaptığınızın karşılığı olarak Allah'tan sizin için ne dileyelim.

Yasemin Hanım.elindeki pozisyona göre yazmayı seviyor.Cok da ciddiye almaya gerek yok

6.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    24 Martta bunu yazdınız şimdi başka bir şey.
    Bana göre ister devlete geçsin ister İpeklere, durum bugünkünden daha iyi olur. Her iki halde de en azından küçük yatırımcının genel kurula katılıp bazı şeyleri sorma imkanı doğar. Bugünkü durumda kayyum, yönetim kurulu da benim genel kurul da benim diyor, peki biz neyiz? En azından artık ne olduğumuz ortaya çıkar
    mart sonu bitmediyse plan değişmiştir hepsi bu. Fakat devletin planı ab mahkemesi varken yine tutmaz bence bildiğin gaspa girer.

7.  Alıntı Originally Posted by hakan16 Yazıyı Oku
    Yasemin Hanım.elindeki pozisyona göre yazmayı seviyor.Cok da ciddiye almaya gerek yok
    sayfayı okuyan yok etkilenecek insan da yok ne saçmalıyorsun koskoca kozalı nasıl etkileyeyim. Allahım akıl fikir versin

8. Kasadaki paranın tamamını kur korumalıya koymuşlarsa 1 milyar ekstra kar yazar. Koymamışlarsa kur riskini bile bile almışlar demektir. Bilançoda göreceğiz.

Sayfa 298/370 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •