Sayfa 299/504 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 4027 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    smartta 1 saatte toplam 300 bin işlem olmuş nasıl deli gibi mal almalar
    Onbaşı tabanda 1,800 bin lot vardı, şuan 1,076 bin ne art niyeti. Herkesi kendinle karıştırma. Asla Yatırım Tavsiyesi de değildir, izlediğimi aktardım.

2.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    arkadaşlar smart yarında taban büyük olasılıkla buralardan satmak eger kardaysanız mantıklı
    Balici, balıyı kaçırdınmı yarın tatil... Kaldıkı bu şirket ıkı sandalye bır masa şirketi değil... Yazılım şirketi ve mevcutlar içinde en iyilerınden bırı.. Kısada ne olur bilinmez ama orta vadede yuz guldurecek inşallah...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Benim anlamadığım şu, madem bu açığa alış-satış işi küçük yatırımcıya yaramıyor ve spk yasak koyuyor, neden böyle bir sistem getirilirki piyasaya. Zaten açığa satış-alış işi çıktı çıkalı olay kumara döndü.

4. Smart taban 1 milyondan aşağı düştü

5. Smart heran kalkabilir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Dün dedim ki bu kafein asla taban görmez smartta bozacak zaten bakın bir daha yazıyorum ne kadar yükselirse yükselsin kafein asla taban yemeceyek hiç bir zaman

7. arkadaşlar malı veriyolar işte

8. kol kesme tabiri vardır borsada zarar büyük degilken satın çıkın

Sayfa 299/504 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •