Sayfa 30/822 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 6570 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

İnşaat sektöründe şok haber!!!!
    Nurol tahvil ödemesini yapamıyor erteleme istedi!!!!!

TRSNRISA2412 ISIN kodlu tahvil

Faizler arttıkça Zombi şirketler çökecek.!!!!

Kaos tüm hızıyla otobanda.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    35 gün vade
    Sizin kkm den geçiş değil sanırım hocam.Haftaya vakıfbankta kkm dönüşüm var kkm den düz mevduata geçişte kaç oran verecekler bakalım.

3. Bu gün arkadaşım bağladı

Ziraat 32 gün vadeli mevduat 4 M+

% 43 , kamular aynısını veriyor gibi.
    distance

4. Geçen ay %35 den 200k tl mevduat yapmıştım akbnk'tan. Ay içinde bir mt aradı kredi kartı için,iyi madem gönderin dedim. Sonra baktım ki ilk yıl ücretsiz, sonra 450 tl yıllık aidat. Aradım iptal edin kartınızı,ben sırf bu yüzden daha önce da kartınızı iptal ettim dedim.
    Neyse, dün vade doldu, baktım web'e özel faiz yok. Bugün vermişler,%27.5 . Bana mı ceza kesiyorlar bilemedim. Taşıdım parayı aracı kuruma,%37 ile nemalanıyor aracı kurum da.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    İnşaat sektöründe şok haber!!!!
    Nurol tahvil ödemesini yapamıyor erteleme istedi!!!!!

TRSNRISA2412 ISIN kodlu tahvil

Faizler arttıkça Zombi şirketler çökecek.!!!!

Kaos tüm hızıyla otobanda.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Bazı haber sitelerinde şirketimizin tahvil ödemesini yapamadığı şeklinde tamamen gerçek dışı haberler yayınlanmıştır. 2 Ekim 2023 tarihli KAP açıklamamızda da belirttiğimiz üzere, yapılan işlem vadesinin dolmasına 15 ay (24 Aralık 2024) bulunan tahvilimizin yatırımcılarına vade uzatımı konusunda bir seçenek sunmaktan ibarettir. Bu çağrı, halihazırda son derece sağlıklı olan şirket bilançomuzun ve finansal performansımızın daha da güçlendirilmesi için ilgili mevzuat çerçevesinde tahvil yatırımcılarımıza yapılmıştır ve olağan bir işlemdir.

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    Bazı haber sitelerinde şirketimizin tahvil ödemesini yapamadığı şeklinde tamamen gerçek dışı haberler yayınlanmıştır. 2 Ekim 2023 tarihli KAP açıklamamızda da belirttiğimiz üzere, yapılan işlem vadesinin dolmasına 15 ay (24 Aralık 2024) bulunan tahvilimizin yatırımcılarına vade uzatımı konusunda bir seçenek sunmaktan ibarettir. Bu çağrı, halihazırda son derece sağlıklı olan şirket bilançomuzun ve finansal performansımızın daha da güçlendirilmesi için ilgili mevzuat çerçevesinde tahvil yatırımcılarımıza yapılmıştır ve olağan bir işlemdir.
    vade uzatımı konusunda bir seçenek sunmaktan ibarettir. !!!!

Tercümesi nedir.?????

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    https://www.gazeteduvar.com.tr/nurol...-haber-1640589

2026 sonuna uzatmak istemişler.Anladığım kadarı ile tlref e endeksli bir tahvil değişken faizli.Faizler yükselince ödenecek miktarlar artmış ve çok güçlü!! olan finansal performansı etkilemeye başlamış ki 2026 sonu demişler.Ölme eşşeğim ölme.2 sene boyunca faiz ödenecekmi peki yoksa anapara iadesi mi 2 sene sonra? Nasıl olacak.?
    Son düzenleme : Mathias; 03-10-2023 saat: 13:01. Sebep: Link değiştirildi

Eylül 2023: 2.661.009.030 TL

Kaynak: TCMB

https://twitter.com/alipersembe/stat...102690543?s=12

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 30/822 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •