Sayfa 30/42 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 332 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Xu030 endeks

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    594
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    son kararınız nedir ?
    Twetter da milleti dolandırdıktan sonra burayıda bıraktı son kararı bu oldu....

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Twetter da milleti dolandırdıktan sonra burayıda bıraktı son kararı bu oldu....
    vay allahsız kitapsız nasıl böyle bir mesaj yazarsın. yeni okuyorum. bende o kadar zaman geçmesine rağmen hala seni düşünüp telefon ediyorum. demek bunu okuduğumu sandığın için telefon açmıyordun. para aldım bu doğru. ben eşek olduktan sonra sırtıma semer vuran çok olur dedikten bir hafta sonra kendin gönderdiğinide yazsana.. eğer sen akıllı biri olup dediklerimi yapsaydın bugün on numara bir borsacı olurdun. twıtırı dolandırmışım vay allahsız kitapsız. bunu nasıl yazarsın hiçmi vicdanın yok senin.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

twıtır adresim bu. ne yazıyormuşum gel oku..

https://twitter.com/ltfkurt11
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    twıtır adresim bu. ne yazıyormuşum gel oku..

https://twitter.com/ltfkurt11
    bende ... karar_anı ... ne zamandan beli forumda görünmüyordu sosyal medyada yazıyorsun he haberim olmadı ...
    saygılar

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bende ... karar_anı ... ne zamandan beli forumda görünmüyordu sosyal medyada yazıyorsun he haberim olmadı ...
    saygılar
    teşekkür ederim ilgine mehmet kardeş saygılar.. oraya da çok fazla takılmıyorum. haber filan takip ediyorum, yazılanları okuyorum. oyalanıyorum işte..

6. 30-endeksin teknik görüntüsüne bakınca -çanak çömlek patladı" gibi gözüküyor, haftaya boşluk bırakarak başladı -5% kapattı, sonraki üç günü shortçu sıkıştırarak geçirdi, amma velakin pzt boşluğunu kaptmaya mecali yetmedi, 11 bin dolayında tıkandı short skuizler

cuma gelen satışla konu kapanmış görünüyor- yukarı açıp 11092 gösterdi, ve balyoz indi, sela okunmadan -300 puan yazdı, günün kalanını tepki veremeyerek geçirdi, final yine satıcılıydı 10754 kapattı.. orduların ilk hedefi 10.000, burası hem son geçilen şubat zirvesi hem de meşhur 200-günlük ortalama

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

30-endeksin teknik görüntüsüne bakınca -çanak çömlek patladı" gibi gözüküyor, haftaya boşluk bırakarak başladı -5% kapattı, sonraki üç günü shortçu sıkıştırarak geçirdi, amma velakin pzt boşluğunu kaptmaya mecali yetmedi, 11 bin dolayında tıkandı short skuizler

cuma gelen satışla konu kapanmış görünüyor- yukarı açıp 11092 gösterdi, ve balyoz indi, sela okunmadan -300 puan yazdı, günün kalanını tepki veremeyerek geçirdi, final yine satıcılıydı 10754 kapattı.. orduların ilk hedefi 10.000, burası hem son geçilen şubat zirvesi hem de meşhur 200-günlük ortalama
    Teknik değil, haberle gidiyoruz..
    Oraya gider, buraya gider.. Yorulursun kardeş..

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Teknik değil, haberle gidiyoruz..
    Oraya gider, buraya gider.. Yorulursun kardeş..

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    son aylarda üç majör haber vardı, yerel seçimden hemen sonra 4-5 nisan zirve aşıldı- reuters haberi, koç ykbnk satıyormuş araplara, bu gazla 17-mayıs haftasına kadar bankalar öncülüğünde ralli, pazarlık masası kızışmış, 8 vermişler 9 istemiş vs, konuşulan rakamlara göre ykbnk 2.20x defter değeri üzerinden satılıyordu

17.mayıs bloomberg yine ykb haberi vs 21.mayıs 30-endeks 12.222 zirvesini gördü.. yabancı takasından o hafta satışlar başladı, o günden beri 12 haftada 2.3 milyar dolarlık mal satıldı, hiç ara vermedi, 19.temmuz moodys 2 kademe birden not artış haberini bile salllamadı, hatta rating kararı sonrası alıcılar heveslendiği için daha çok mal satma fırsatı buldu yabancı

geçen haftaki yen üzerinden kopan yurrtdışı fırtınası aslında çok önemli bi şey değildi, nitekim boj geri adım attı, jpy ve piyasalar sakinleşti, abd endeksleri verdiğinin yarısını geri aldı.. lakin bizimki ilk düşüşte en önden koşanlardan olduğu gibi, sonraki geri dönüşe de iştirak etmedi, haftanın düşüğünden kapanış yaptı.. negatif uyumsuzluk gösterdi
    Son düzenleme : Ozan Erol; 11-08-2024 saat: 16:59.

Sayfa 30/42 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •